To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kartingi i wspinaczka podobają się najbardziej...    -   12/7/2011
Bezpieczne wakacje 2011
Oblegana miejska infrastruktura czasu wolnego, ulubione zajęcia kartingowe i wspinaczka sportowa prowadzona przez Edytę Ropek. Tak w ogromnym skrócie podsumować można pierwsze dwa tygodnie wakacji w Tarnowie. Z różnych propozycji miejskiego programu „Bezpieczne wakacje 2011” skorzystało dotychczas ponad 10 tysięcy osób – informuje tarnowski magistrat.

Ogloszenie

Zakończyły się ponadto trzy z ośmiu turnusów półkolonii organizowanych w ramach „Bezpiecznych wakacji…”. Docelowo, do końca wakacji, weźmie w nich udział przeszło 900 uczestników. W ostatnim czasie, ze względu na warunki atmosferyczne, zajęcia na pływalni letniej zostały przeniesione na kryte boiska sportowe przy ul. Wojska Polskiego.
Propozycje Pałacu Młodzieży także notują pełne obłożenie – wszystkie sale są intensywnie eksploatowane, każdego dnia, w zajęciach organizowanych przez tę placówkę uczestniczy 150 osób. Oddane przed kilkoma miesiącami boisko wielofunkcyjne jest wykorzystywane od wczesnych godzin porannych aż do wieczora.
Infrastruktura Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, znacznie ostatnio rozbudowana, również przyciąga swoich amatorów. Podczas pochmurnych dni wielu spragnionych sportowego wysiłku tarnowian odwiedziło park wodny przy ul. Piłsudskiego. Sporo osób korzysta także ze znajdującej się w nim kręgielni.
Ważnym punktem na mapie wakacyjnych atrakcji jest hala TOSIR przy ul. Krupniczej, gdzie zlokalizowana jest jedna z największych ścianek wspinaczkowych w kraju. Tarnowianie chętnie korzystają również z saun oraz boisk do siatkówki i kosza.
Obiekty TOSIR w Mościcach są czasowo wyłączone z użytkowania ze względu na trwający remont. Dom Sportu zostanie udostępniony mieszkańcom od 1 września, natomiast Hala Jaskółka w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

Foto: Creatiff
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 18:04:36
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html