Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Plebiscyt „Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View”    -   12/7/2011
Tarnów wśród finalistów konkursu Google
Google zaprezentował finałową 15-tkę najciekawszych i najpiękniejszych polskich miejsc wskazanych w plebiscycie „Patrzcie, Polska! Wybieramy naszą wizytówkę na Street View”. W tym gronie znajduje się Tarnów! Lista została stworzona na podstawie kilku tysięcy zgłoszeń internautów. Jak informuje magistrat, do 26 lipca można głosować na polską wizytówkę – miejsce, do którego tego lata przyjedzie ekipa Street View i którego zdjęcia jako pierwsze zostaną opublikowane w Mapach Google.

Ogloszenie

Wśród piętnastu wytypowanych miejsc znalazł się Tarnów. Zwycięzca plebiscytu będzie również specjalnie wyeksponowany w internetowej galerii polskich skarbów. Głosy można oddawać na stronie www.google.pl/streetview/polska

Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można oglądać ujęcia wykonane na wszystkich 7 kontynentach, w 27 krajach. Dodatkowo użytkownik może sprawdzić atrakcje turystyczne w danym miejscu.
Więcej materiałów na temat usługi Street View oraz informacje o aktualnych miejscach realizacji zdjęć można znaleźć na stronie: www.google.pl/streetview.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947