To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trwa Święto Ulicy Lwowskiej   -   17/10/2004
Na ulicy Lwowskiej od godziny 10.00 trwa wielki festyn. Na odcinku ulicy między Starodąbrowską a Bramą Pilzneńską a także na Placu Drzewnym i Placu Ofiar Stalinizmu nagromadzono mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku. Jest Wesołe Miasteczko, miejsce do skakania na bungy, balon, z którego można podziwiać panoramę Lwowskiej i jej okolic. Na scenie prezentują się tancerze, cherleaderki i muzycy, pod sceną trwają pokazy walk rycerskich i pokazy modelarskie. Z drugiej strony - turniej streetballa. Nie brakuje konkursów dla coraz liczniejszego grona uczestników tej otwartej imprezy.

Ogloszenie
>

Wzdłuż ulicy ustawionych jest całe krocie punktów gastronomicznych i stoiska reklamowo-handlowe sponsorów imprezy. Na Lwowską wjechali już motocykliści z grupy "Wataha" a w paradzie zaprezentowali się właściciele samochodów marki BMW, którzy mają w Tarnowie swój Zlot. Na scenie zaprezentują jeszcze m.in. żużlowcy Mistrza Polski - Unii Tarnów a także liczne zespoły muzyczne. Ostatnim koncertem będzie występ "Żuków", impreza zakończy się po 21.00. Zapraszamy w imieniu organizatorów "Święta Ulicy Lwowskiej".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:57:22
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html