Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ostatnie dni konkursu towarzyszącego Międzynarodowemu Festiwalowi Teatrów Tańca...    -   12/7/2011
Konkurs „Man in E-motion”
Przypominamy: tej jesieni (w październiku) po raz pierwszy w Polsce odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie. Wydarzenie prezentuje i promuje aktualne trendy w sztuce współczesnej sceny baletowej i teatrów tańca współczesnego na polu międzynarodowym. 12 spektakli zawodowych teatrów tańca z Polski i z zagranicy, mistrzostwo wykonania i niezwykła porcja artyzmu. Różnorodne style choreograficzne, bogactwo technik tańca i wyrazu muzycznego. Mościckie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Man in E-motion”. Konkurs wytypuje najlepsze prace, które zostaną zaprezentowane jako impreza towarzysząca Festiwalowi.

Ogloszenie

Do tego, że taniec wyraża emocje nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ale czy fotografia może te emocje utrwalić? Czy obraz na fotogramie może przekazać ruch, wpływ muzyki, złożone emocje, które niesie choreografia? Czy na zatrzymanym obrazie można pokazać coś co z natury się dzieje? Przekonajmy się.
MCK zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Man in E-motion”. ”Szukamy prac, w których zobaczymy trzy elementy: człowieka, ruch, emocje, fotogramów, których tematem lub inspiracją jest taniec, ruch, a przede wszystkim emocje, wyrażane - między innymi - przy pomocy technik tanecznych i teatralnych” - piszą organizatorzy.
Wystawa pokonkursowa odbędzie się w BWA Galerii Miejskiej w Tarnowie jako impreza towarzysząca „Międzynarodowemu Festiwalowi Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie”, który odbędzie się w październiku 2011 r.
Termin składania prac 2 sierpnia 2011 roku.
Pula nagród pierwotnie wynosiła 6000 zł, jednak za sprawą Funduszu Popierania Twórczości Przy Stowarzyszeniu ZAiKS, wzrosła ona do 11000 zł.

Regulamin i inne informacje na stronie Mościckiego Centrum Kultury w Tarnowie:
http://www.mck.tarnow.pl/programy,4,45,wydarzenia-towarzyszace.html

Projekt "Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca SCENA OTWARTA w Tarnowie" współfinansowany jest przez Unię Europejską oraz budżet województwa małopolskiego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
Organizatorem jest Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie - CSM.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl