Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Okradała swego pracodawcę    -   13/7/2011
Nieuczciwa kasjerka
Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 20-letnią mieszkankę Pleśnej. Kobieta pracując w jednych z tarnowskich delikatesów znalazła sposób na „dorobienie do pensji”. Zatrudniona na stanowisku kasjera regularnie okradała sklep, w którym pracowała.

Ogloszenie
>

Jedną z usług świadczonych przez sklep była sprzedaż kodów doładowujących konta telefonów komórkowych. Posiadając dostęp do terminala kobieta pobierała kody, nie odprowadzając do sklepowej kasy należnych za nie pieniędzy. Następnie wynoszone ze sklepu, sprzedawała wśród znajomych poniżej ich faktycznej wartości. Tylko jednego dnia potrafiła wygenerować kody o wartości 700 złotych. Policja szacuje, że działając w ten sposób, na przestrzeni od kwietnia do czerwca kobieta okradła pracodawcę na sumę około 17 tysięcy złotych.
Kiedy niedobory w sklepowej kasie odkryli właściciele, sprawa ujrzała światło dzienne, a że manko przypisywano zmianie na której pracowała 20-latka, podejrzenia padły właśnie na nią. O sprawie powiadomiona została policja. 6 lipca kobieta został zatrzymana.
Usłyszała zarzut kradzieży. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Policja bada czy w proceder nie jest zamieszanych więcej osób.
Sprawa ma charakter rozwojowy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 10)Dodaj komentarz
(14-07-2011) kierowca :
Ta kasjerka napewno jest już dawno zwolniona, natomiast Wiatr w MPK nadal zatrudnia Roberta K. za podobne okradanie swojej firmy. Pan Wiatr nie powinien być Prezesem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-07-2011) obywatel :
W takie kajdany był zakuty Robert K. za za okradanie swojego zakładu i swoich kolegów. Pytanie - dlaczego prezes Wiatr złodzieja chroni?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-07-2011) Jan Guty :
Nie popieram złodziejstwa w żadnej formie i nic tego czynu nie tłumaczy, jednak złodziej a złodziej to też róznica. Pani kasjerka być może pracowała za minimalne wynagrodzenie, być może miała na utrzymaniu dzieci, a też być może pracodawca opóźniał wypłatę wynagrodzenia co jest dziś powszechne. Natomiast Pan Robert K. to osoba zaufana Jerzego Wiatra, która prócz ponadprzeciętnego wynagrodzenia w zakładzie, równierz był zatrudniony na giełdzie samochodowej prowadzonej przez MPK. Zaznaczam że prowadzenie giełdy MPK w uzgodnieniu z zakładową Organizacją ,,Solidarność" powierzył jej bodaj w 1995 r. ówczesny Prezydent Pan Roman Ciepiela. Ta inicjatywa miała pomagać finansowo w zawsze trudnej sytuacji MPK i pracownikom o trudnej rodzinnej i socjalnej sytuacji poprzez zatrudnianie ich jako obsługę giełdy. A na podstawie sugestii Roberta K. zatrudniano na giełdzie osoby które obdarzył zaufaniem, w tym jako kasjerów Panią kadrową i osobę zatrudnioną w księgowości. Pewno po to by sprawnie giełda funcjonowała pod fachowym okiem współpracowników. I chyba tak było,, lecz wyłacznie w przekonaniu Prezesa Wiatra" skoro nikt nie wyciąga właściwych konsekwencji w odniesieniu do Roberta K.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-07-2011) do Jana Gutego :
przecież to i tak wina Tuska!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) obywatel :
Nie jest tajemnicą że Grela Robert i Wiatr Jerzy to działacze PO której liderem jest Tusk Donald. A czy to wina Tuska to nie wiem, ale jedno jest pewne że za błędy partii którą reprezentuje,spowodowane przez działaczy nad którymi sprawuje nadzór on odpowiada. Wcześniej po drodze jest Poseł Augustyn i minister Grad. Przepraszam bo zapomniałem o Radnym Bartłomieju B.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) smerda jajeczny :
PO, Tusk i Wiatr odpowiadają także za trzęsienia ziemi, torando w zaglębiu paprykowym i koklusz!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) do smerdy jajecznego :
Ktoś w końcu za coś odpowiada skoro mu ufa grupa społeczna i z tego zaufania czerpie korzyści. Więc cwaniaku nie skręcaj w wirtualną rzeczywistość, lecz wypowiedz się o aktualnej i rzeczywistej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) mieszkaniec :
Ja rozumiem że te kajdany na zdjęciu są przeznaczone dla przestępców.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) Wacek do mieszkańca :
Nie, to są kajdanki z sexszopu!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-07-2011) czarna owca :
wszystkie te przypadki można wytłumaczyć nędzą moralną . Czy przypadkiem nie odpowiada za nią TW Dąbrowski ? czym wielebny teraz się zajmuje , nie ma czasu na pasienie owieczek , bo absorbuje go misja stłamszenia Księdza Piotra Natanka http://gloria.tv/?media=176256

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947