To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Miasto wspiera kolonię dzieci ze Wschodu    -   15/7/2011
Kolejne dzieci z Ukrainy w Tarnowie
Na zaproszenie Tarnowskiej Fundacji Dobrosąsiedzkiej Współpracy oraz Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, w Tarnowie gościć będzie kolejna grupa dzieci pochodzących z polskich rodzin na Ukrainie. Po młodzieży z zachodniej części tego kraju, tym razem podejmować będziemy maluchy z okolic Kijowa i Białej Cerkwi.

Ogloszenie

Jaki informuje magistrat, dla uczestników „Obozu edukacyjnego liderów młodej Polonii” zaplanowano m.in. zwiedzanie Tarnowa, Krakowa oraz kopalni soli w Bochni. Podczas wycieczek dzieci będą miały okazję zapoznać się z tradycją i historią Małopolski oraz regionu tarnowskiego. W trakcie pobytu wezmą również udział w warsztatach na temat Unii Europejskiej rozumianej jako wspólnota wielu narodów. Zajęcia zostaną zorganizowane w ramach Partnerstwa Wschodniego.
Wizyta to także szereg przedsięwzięć kulturalnych. W porozumieniu z tarnowskim oddziałem Związku Artystów Plastyków, w Galerii przy Rynku, zorganizowana zostanie wystawa prac wykonanych przez artystów działających przy Domu Polskim w Białej Cerkwi. Dodatkowo część kolonistów weźmie udział w trzydniowych warsztatach plastycznych zorganizowanych w Zalipiu oraz zajęciach z języka polskiego i angielskiego. Specjalne warsztaty języka ukraińskiego zostaną zorganizowane również dla tarnowskich dzieci. Na zakończenie pobytu goście spotkają się z władzami miasta oraz powiatu.

Dodajmy, że wizyta była możliwa dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 13:28:26
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html