Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nareszcie widzowie i aktorzy „Solskiego” nie będą się „gotować” podczas spektakli    -   15/7/2011
Tarnowski teatr będzie klimatyzowany
Urząd Miasta ogłosił przetarg na wykonanie klimatyzacji w kilku miejscach tarnowskiego teatru. W znaczny sposób poprawi ona komfort osób korzystających z obiektu. Nowa instalacja obsługiwać będzie widownię, scenę oraz jej zaplecze.

Ogloszenie
>

Jak informuje magistrat, inwestycja, realizowana w ramach zadania „Modernizacja budynku Tarnowskiego Teatru”, polegać będzie na uzupełnieniu przygotowanego wcześniej i już działającego systemu wentylacyjnego o elementy związane bezpośrednio ze schładzaniem powietrza pobieranego z zewnątrz. Przetarg na przeprojektowanie i wykonanie instalacji został już ogłoszony. Zakończenie prac przewidziano na koniec wakacji.

Przypomnijmy, że do tej pory wartość całej inwestycji związanej z przebudową tarnowskiego teatru wyniosła 15 mln złotych, w tym dotacja z MRPO - Działanie 3.3 Instytucje kultury Schemat A Rozwój infrastruktury kulturalnej – blisko 8 mln. zł., koszty kwalifikowane – 75%.

Foto: P. Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(15-07-2011) ZX :
Proszę podać nazwisko architekta, który opracował projekt budowy teatru bez klimatyzacji i teraz podatnicy będą dopłacać do tej niekompetencji?. W starych kamienicach na posadzce jest napis, czytelny do dziś np: budowniczy Michał Mikos.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) Maro :
Jakie miasto taka klimatyzacja, przerażająca zaściankowość i prowincjonalność. Na świecie taka rzecz jak klimatyzacja to od dawna standard szczególnie w takich instytucjach. Zgroza.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-07-2011) do Maro :
Zrozum że remont teatru robiono w pośpiechu na potrzeby kampanii samorządowej i to usprawiedliwia że w pośpiechu zapomniano o klimatyzacji. Jak wiadomo Tarnów ma najlepszą komunikację miejską w kraju, to dlaczego nie może mieć najlepszego teatru, skoro Prezydent Tarnowa to taki przystojny człowiek, z uporem godnym podziwu prezentujący swoje talenty i sukcesy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-07-2011) Do wszystkich :
Ci , którzy nie wiedzą to musza przyjąc do wiadomości że żadnego nadzwyczajnegop pospiechu nie trzeba było stosowac przy przygotowaniu dokumentacji. Faktyczny remont Teatru, ale taki z prawdziwego zdarzenia remont z klimatyzacja i obrotowa scena (to jest norma w nowoczesnych : czytaj obecnych teatrach) i innym potrzebnym wyposażeniu liczony była na ok 21,5-22 mln zł. Przy takiej kwocie opłaca sie dołozyc ok. 7 mln na wybudowanie nowego z prawdziwego zdarzenia Teatru. A trzeba przypomnieć że pierwotnie ten budynek pełnił rolę sali gimnastycznej "Sokoła". Tak to jest , gdy za tak ważna sprawe biora sie ludzie nie majacy żadnego pojecia o obiektach teatralnych.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-07-2011) ZATROSKANY :
Jakie miasto taki teatr, z którego nie dość że wieje nudą (repertuar poniżej krytyki), strona internetowa do bani (pokazują repertuar w lipcu na maj - ok można sobie powspominać co się działo na deskach teatru trzy miesiące temu - mega atrakcja!!!) to jeszcze w sezonie letnim gdzie w tym okresie powinno odbywać się sporo spektakli szczególnie dla młodzieży, to ktoś wymyślił sobie że teatr ma wakacyjną przerwę - bardzo dobry sposób na zapełnienia grafiku repertuarowego. Tak naprawdę to wydaje mi się że magistrat wybudował teatr tylko po to by urządzać w nim uroczystości, benefisy, bankiety jednym słowem miejsce gdzieś gdzie można się spotkać i pogadać, ale czy temu ma służyć teatr jeśli tak to nie nazywajmy tego miejsca teatrem bo na chwile obecną to ma mało z tym wspólnego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-07-2011) widz :
Widać brak profesjonalizmu . Cokolwiek dotyczy teatru - remont, repertuar, promocja to chała!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-07-2011) Nasze miasto :
Zgadzam się z poprzednimi wpisami. Jak można robić teatr w XXI wieku dla widowni 300 osobowej bez klimatyzacji? A poza tym projekt klimatyzacji powinien być zrobiony na etapie projektowania i wykonany w trakcie budowy - a nie teraz kiedy teatr jest oddany do użytku. Brak mi słów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-07-2011) g.c. :
no dobrze,ale czy wolno zywac plakaty towaryzaszy z PO(Grada,Ciepieli i tej z katolickiegto radia)? Pojawiły się onez idiotycznym haslem:"Tak! Jdsteśmy skuteczni". W budowie autostrad?W prywatyzacji z udziadem szejska Kataru?W chaosie na kolei? Odpowiedźz: tak, takie plakaty mozna i nalezy zrywać.Nie poodlegaja one bowiem ocheronie prawnej,vbo nir są plakatami wyborcyzmi,ytylko badziewiuem,zaśmiecajacym miasto.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl