To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Galeria Tarnovia zaprasza    -   20/7/2011
Lato w mieście
Na okres wakacji, lepszej i gorszej pogody, Galeria Tarnovia przygotowała wspaniała alternatywę dla dzieci spędzających lato w mieście. Od 16 lipca w każdy wakacyjny weekend od godziny 13.00 do 19.00, dla dzieci odwiedzających Galerię czeka mnóstwo atrakcji i zabaw. Wszystkie dzieci będą miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych przez zawodowych animatorów i artystów. Pod okiem kucharzy będą piec i dekorować ciasteczka a w krainie kolorowych poduszek będą mogły posłuchać czytanych im bajek. Na koniec każdego dnia, zmęczonych uczestników warsztatów i ich rodziców czekać będzie przygotowane dla nich przedstawienie teatralne, w którym będą mogli wziąć udział.

Ogloszenie

Podczas pierwszego weekendu 16 lipca warsztaty rozpoczęły się od poznania życia jaskiniowców, rekwizytów, jakimi się posługiwali, a uczestnicy mieli okazję stworzyć swój własny strój jaskiniowca oraz pomalować jaskinię. W kolejne weekendy dziewczynki i chłopcy wcielą się w Indian polując na mamuty z wymalowanymi twarzami i własnoręcznie przygotowanymi pióropuszami, lub jak kowboje z dzikiego zachodu złapią byka na lasso. Przeniosą się do dżungli, poznają żyjące w niej zwierzęta lub przeżyją najprawdziwsze pirackie przygody.

Poza wspaniałymi przygodami na dzieci czekają wspólnie przygotowywane eksperymenty, dzięki którym dowiedzą się jak nadmuchać balon bez użycia ust i pompki, jak wyciągnąć jajko przez butelkę oraz dlaczego balon napełniony wodą po podgrzaniu nie pęknie.

Jak czytamy w nadesłanej informacji, wszystkie oferowane zajęcia i atrakcje będą bezpłatne, a pozostawione przez rodziców pociechy będą pozostawały pod opieką wykwalifikowanej kadry wychowawczej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, October 5, 2022 19:02:21
IP     : 44.201.95.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html