Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gry i zabawy średniowiecza    -   20/7/2011
Na Zamku w Dębnie...
22 lipca o godz. 18:30 dziedziniec Zamku w Dębnie (oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowei) stanie się scenerią spektaklu baletowo – pantomimicznego „Gry i zabawy w czasach średniowiecza” w wykonaniu Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”. To jedyny w Polsce profesjonalny zespół tańców dworskich i historycznych, założony przez Romanę Angel, utalentowaną tancerkę, choreograf i pedagog.

Ogloszenie
>

Zespół od lat pracuje nad odtwarzaniem tradycyjnych tańców i baletów dworskich różnych krajów, epok czego efektem są spektakle taneczne od średniowiecza do współczesności.
Spektakl zabiera widzów w podróż poprzez Wieki Średnie, na różne dwory Europy, gdzie kwitnie poezja trubadurów, elegancja dam, dworska miłość rycerzy. Poprzez poszczególne sceny – obrazy umieszczone w majowych ogrodach, publiczność poznaje dawne zabawy, obyczaje i dworskie tańce. Fascynujące historie i postaci czasów Średniowiecza wprowadzają widzów w niezwykły i baśniowy świat, gdzie przenikają się kultury Zachodu i Orientu.
Będzie to kolejny z koncertów muzyki średniowiecznej i renesansowej organizowany w ramach projektu „Jesień średniowiecza- wiosna renesansu – cykl wydarzeń kulturalno- naukowych”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl