To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gry i zabawy średniowiecza    -   20/7/2011
Na Zamku w Dębnie...
22 lipca o godz. 18:30 dziedziniec Zamku w Dębnie (oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowei) stanie się scenerią spektaklu baletowo – pantomimicznego „Gry i zabawy w czasach średniowiecza” w wykonaniu Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”. To jedyny w Polsce profesjonalny zespół tańców dworskich i historycznych, założony przez Romanę Angel, utalentowaną tancerkę, choreograf i pedagog.

Ogloszenie
>

Zespół od lat pracuje nad odtwarzaniem tradycyjnych tańców i baletów dworskich różnych krajów, epok czego efektem są spektakle taneczne od średniowiecza do współczesności.
Spektakl zabiera widzów w podróż poprzez Wieki Średnie, na różne dwory Europy, gdzie kwitnie poezja trubadurów, elegancja dam, dworska miłość rycerzy. Poprzez poszczególne sceny – obrazy umieszczone w majowych ogrodach, publiczność poznaje dawne zabawy, obyczaje i dworskie tańce. Fascynujące historie i postaci czasów Średniowiecza wprowadzają widzów w niezwykły i baśniowy świat, gdzie przenikają się kultury Zachodu i Orientu.
Będzie to kolejny z koncertów muzyki średniowiecznej i renesansowej organizowany w ramach projektu „Jesień średniowiecza- wiosna renesansu – cykl wydarzeń kulturalno- naukowych”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:32:05
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html