To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów przyjmie gości z Europy – miasto gospodarzem spotkania w ramach polskiej Prezydencji w UE    -   20/7/2011
Wokół Forum Inwestycyjnego...
Jak informuje magistrat, Tarnów będzie gospodarzem dużego wydarzenia związanego z objęciem przez Polskę Prezydencji w Unii Europejskiej. Jest oficjalne potwierdzenie faktu, że we wrześniu do miasta pod Górą Św. Marcina zjadą ministrowie skarbu i gospodarki z całej Europy. -Podejmujemy wyzwanie, Tarnów będzie gotowy – mówi prezydent Ryszard Ścigała. Spotkanie „na szczycie” jest nie lada wyzwaniem także z tego powodu, że w tym samym dniu zaczyna się Forum Inwestycyjne będące prologiem do Forum Ekonomicznego w Krynicy. Miasto przeżyje swego rodzaju „najazd” ważnych osobistości. W magistracie odbyła się już specjalna odprawa służb, podzielono zadania, ruszyły konkretne przygotowania.

Ogloszenie

Przypomnijmy, od pierwszego lipca br. Polska stoi na czele Radzie Unii Europejskiej. ”Prezydencja Polski to wiele wyzwań, ale również szansa na zaprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej” - czytamy w nadesłanej informacji. Tarnów również znalazł się na mapie wydarzeń związanych z tym faktem.

Ponadto w dniach 6-7 września w naszym mieście, pod patronatem Ministra Skarbu Aleksandra Grada, odbędzie się także Forum Inwestycyjne Forum Ekonomicznego w Krynicy. Będzie to już czwarta edycja tej niezwykle ważnej dla Tarnowa imprezy.
W dwudniowym spotkaniu wezmą udział zaproszeni inwestorzy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, a także przedstawiciele rządów i parlamentów odpowiedzialni za przebieg procesów prywatyzacyjnych w tej części Europy. Podczas spotkania uczestnicy dokonają podsumowania 20 lat transformacji gospodarczej w regionie, a także przedstawią założenia polityki prywatyzacyjnej na kolejne lata. Przeprowadzone debaty pozwolą podzielić się doświadczeniami oraz znaleźć najlepsze przykłady i wzorce.
Organizatorem Forum Inwestycyjnego jest Instytut Studiów Wschodnich, a głównym partnerem Województwo Małopolskie.
Więcej na http://www.forum-ekonomiczne.pl/1054,Forum+Inwestycyjne.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 13:47:04
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html