To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Pierwsze dopłaty na kontach rolników   -   18/10/2004
Około siedmiu i pół tysiąca mieszkańców wsi z powiatu tarnowskiego w najbliższych dniach otrzyma dofinansowanie z Unii Europejskiej. Dziś ruszyły pierwsze przelewy na konta rolników. Na początek dopłaty bezpośrednie dostaną ci, którzy najwcześniej złożyli wnioski – mówi kierownik Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Tarnowie Małgorzata Kura.

Ogloszenie

Pozostali rolnicy otrzymają dopłaty do końca roku. Do każdego hektara, gospodarz dostanie z Unii Europejskiej około 500 złotych. Pieniądze będą musiały wystarczyć na rok. A tymczasem mieszkańcy wsi narzekają, że z pola ciężko jest żyć. Eksperci szacują, że dzięki dopłatom, średni dochód rodzin rolniczych powinien wzrosnąć z 60 do 75 procent osiąganego przez mieszkańców miast. Polscy rolnicy w ramach dopłat bezpośrednich otrzymają około 8 miliardów rocznie wraz z dofinansowaniem z budżetu krajowego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 04:02:34
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html