To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Popisy Flott Cascaders Team na Stadionie Miejskim    -   22/7/2011
Kaskaderzy w Tarnowie
26 lipca o godz. 20:00 na Stadionie Miejskim w Tarnowie odbędą się popisy kaskaderskie Flot Cascaders Team. ”Nasza działalność ma więcej niż trzydzieści lat tradycji. Team w obecnej postaci został założony w 1993 roku. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. Na każde tournee dokładnie się przygotowujemy i mamy całkowicie profesjonalne podejście, tak aby nasz widz odchodził pełen adrenaliny i emocji. Wyniki naszych starań zostały zwieńczone wielkimi sukcesami. Na swoim koncie mamy dwa światowe i wiele czeskich rekordów. Z filmów i reklam jakie nakręciliśmy warto wymienić Casino Royale i Taxi 3. Pracowaliśmy w takich krajach jak; Francja, Niemcy, Belgia, Hiszpania, Litwa, Słowacja, Rosja ale najdłużej i z największymi sukcesami w Polsce” - czytamy w nadesłanej informacji. Ceny biletów: 30 i 40 zł. Kasa czynna na godzinę przed imprezą.

Ogloszenie

”Może zapytacie, dlaczego to jedyny zespół tego rodzaju w Europie?.Może dlatego że mamy ogromne zaplecze techniczne, możemy nagłośnić i oświetlić ogromne stadiony. Nasz Show odbywa się przy sztucznym oświetleniu, jest pełen pirotechnicznych i ogniowych efektów. W Teamie pracują mistrzowie kinematografii i sportów motorowych. Koordynator kaskaderów ściśle współpracuje z reżyserem i choreografem. Musimy doliczyć do tego wiele ciężarówek sprzętu i mamy największe kaskaderskie Show w Europie. Na tym polega wyjątkowość FLOTT CASCADERS TEAM- gdyż oryginał może być tylko jeden.

Tur 2011
Macie niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak pracują profesjonalni filmowi kaskaderzy! Możecie wziąć udział w wielu demonstracjach, nakręcaniu niebezpiecznych scen akcji: samochodami, quadami i motocyklami w roli głównej. Nasz występ rozpoczyna się z bardzo precyzyjną jazdą autem na dwóch kołach, szybkich zsynchronizowanych przejazdach, spektakularnym auto-baletem, driftingiem, a także akrobacjami i skokami z pojazdami w ruchu.
Pokażemy, że quad nie jest tylko zabawką, ale także pojazdem przeznaczonym do jazdy ekstremalnej. Dla przykładu dwunastoletni Antonín jeździ swoja Hondą na tylnych, bocznych i przednich kolach.
Odstrzałem jadącego auta bazooką wciągamy widza na plan nakręcania filmu akcji. Zastrzelenie człowieka to scenka pełna krwi z kryminalnym tłem, która rozpoczyna się rozbiciem butelki o głowę, a następnie zastrzeleniem oprawcy.
Jako pierwszy team w Europie wykorzystujemy quada do skoków nad autami. Przy skokach jeszcze chwile zostaniemy, ponieważ jest to nasz gwóźdź programu. Skaczemy autami, motocyklami i quadem stopniowo zwiększając odległość aż do przeskoku nad 13 samochodami.
Temu wszystkiemu towarzyszy wiele efektów, a także eksplozji. Na koniec pokaz z amerykańskich zawodów Monster Truck.
Wszystko zabarwione demoniczną muzyką, wieloma pirotechnicznymi efektami i 35000W efektów świetlnych.

PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE !!!
Flott Cascaders Team v/s Traken Bohemia Stunt Riding
Turne 2011 jest pod wieloma względami wyjątkowe. W tym roku udało nam się namówić do współpracy kogoś bardzo wyjątkowego - pionierów, którzy nie mają sobie równych w historii kaskaderskich pokazów plenerowych. W jednym, zintegrowanym spektaklu z podrasowanymi samochodami, wyścigowymi specjałami, akrobacjami, skokami, ogniem i eksplozjami wystąpią …..rycerze na koniach w pełnej zbroi rodem ze średniowiecza, którzy będą walczyć ze współczesnymi gladiatorami. Ryk silników będzie się mieszał ze zgrzytem broni, łamaniem kopii i rżeniem koni. Sami nie wierzyliśmy, że jest to możliwe. Jednak udało się. Dzięki długim treningom, ale głownie dzięki wielce profesjonalnemu podejściu kaskaderskiego teamu na koniach TRAKEN.

W pokazie wykorzystujemy 13 aut osobowych w większości specjalnie zmodyfikowanie BMW E36 2..0i . Dwa monster trucki, dwa wyczynowe quady, dwa motocykle motocrossowe, motocykl trialowy GAS GAS, jeden wyścigowy gokart i uliczny specjał: CBR. Szesnaście kilowat muzyki, niezliczona ilość ramp i setki świateł.

Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać.”
- czytamy w nadesłanej informacji.

Więcej na www.kaskaderi.eu
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 18:34:28
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html