To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   R. Balawejder dyrektorem „Solskiego”, wkrótce poznamy dyrektorów MBP i BWA    -   26/7/2011
Nowe twarze tarnowskiej kultury
Niebawem poznamy dyrektorów trzech miejskich instytucji kulturalnych – informuje tarnowski magistrat. Nowe postaci mają dać gwarancję nie tylko utrzymania dotychczasowego wysokiego poziomu artystycznego tych placówek, ale także zadbać o ich stały rozwój i promocję.

Ogloszenie
>

Nowi dyrektorzy pojawią się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, BWA Galerii Miejskiej oraz Teatrze im. L. Solskiego. W dwóch pierwszych instytucjach stanowiska zostaną obsadzone w drodze konkursu, o zgodę na powołanie na dyrektora naczelnego teatru Rafała Balawejdera miasto wystąpi do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Dodajmy, że Rafał Balawejder z Solskim związany jest od trzech lat. Był zastępcą dyrektora naczelnego, a od maja br. jest pełniącym obowiązki szefa tej palcówki. Jego pracę ma wesprzeć dyrektor artystyczny. Podobnie jak w przypadku pozostałych dyrektorów musi to to być osoba posiadająca najwyższe kwalifikacje oraz duże doświadczenie. Rozdzielenie funkcji dyrektora naczelnego i artystycznego pozwoli na lepsze zarządzanie tą instytucją i stałe polepszanie zarówno jej sytuacji finansowej jak i poziomu artystycznego.

Na zdjęciu: Rafał Balawejder. Foto (wykadrowane): P. Topolski
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, July 20, 2024 19:44:14
IP     : 44.192.94.177
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html