To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   List otwarty radnego Jacka Łabno    -   26/7/2011
W obronie życia
Jestem zdecydowanym zwolennikiem złożonego do sejmu obywatelskiego projektu ustawy całkowicie zakazującym aborcję dziecka poczętego. Życie zwłaszcza ludzkie jest niewyobrażalnym darem Bożym, którego do końca nie umiemy ani docenić ani zrozumieć. Dlatego należy go chronić od samego początku wszystkimi możliwymi sposobami. Cóż może być bardziej okropnego niż świadome zabicie maleńkiego człowieka w łonie matki i to w tak wyrafinowany i zaplanowany sposób? Dla mnie jest to morderstwo z premedytacją. To barbarzyńskie działanie chce się ukryć pod niewinnie brzmiącym określeniem – aborcja. Należy wyraźnie i dobitnie powiedzieć, że jest to zadanie śmierci bezbronnemu człowiekowi i to śmierci w okrutnych mękach. Maleńkie ciało rozrywane na strzępy, kawałek po kawałku. Odrywane są ręce, nogi, głowa, która ląduje gdzieś w kuble na odpady a mama, tata, lekarze mają po tym wszystkim odejść do swoich zwykłych zajęć jakby nic się nie stało?

Ogloszenie

Dla mnie aborcja na maleńkim, niewinnym człowieku nigdy nie stanie się dopuszczalna prawem choćby takie prawo uchwaliły wszystkie parlamenty świata. Aborcja- zamordowanie człowieka w łonie matki to najokrutniejsza i najcięższa zbrodnia, przy której bledną inne zbrodnie. Aborcja niszczy sumienia tych, którzy w niej uczestniczyli – matki, ojca ale również lekarzy i pielęgniarek, którzy jej dokonują.
Po dokonaniu aborcji każdą niegodziwość i inne zło można łatwiej wytłumaczyć i usprawiedliwić. Człowiek na pewno nie staje się lepszy. Aborcja niszczy nieodwracalne jego wrażliwość, psychikę, burzy wewnętrzny ład i spokój. Po aborcji zwłaszcza u matek pojawiają się z czasem coraz większe wyrzuty sumienia, życie traci prawdziwy sens i urok. Żadna matka w stanie błogosławionym nie jest właścicielką życia, z którym może zrobić co zechce. Żadne slogany o wolności kobiety nie mogą tego zmienić choć oczywiście wielu chce by takie przekonanie było przyjęte przez dzisiejsze społeczeństwo. Dlaczego mamy uważać, że zabicie maleńkiego dziecka do 12 tygodnia życia jest czymś zwyczajnym i nie barbarzyńskim w porównaniu do zabicia dziecka po tym okresie? – to byłby absurd. Dlatego należy zakazać aborcji od samego poczęcia a matki w stanie błogosławionym i ich rodziny otoczyć troską zarówno duchową jak i materialną wtedy świat dzisiejszy znormalnieje.

Jacek Łabno

Redakcja portalu identyfikuje się z poglądem na zabijanie nienarodzonych dzieci przedstawionym przez radnego PiS Jacka Łabno.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, September 21, 2023 08:04:23
IP     : 44.200.101.84
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html