Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W Parku Strzeleckim pałacyk Bractwa Strzeleckiego wreszcie przestanie „straszyć”    -   28/7/2011
Pałacyk będzie jak nowy
Ruszył remont pałacyku zlokalizowanego w Parku Strzeleckim. Jak przypomina tarnowski magistrat, po zakończeniu modernizacji w budynku swoja siedzibę mieć będzie Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Miejska. W wyniku przeprowadzonych prac powstanie znakomicie wyposażone centrum sztuki dysponujące pełną ofertą edukacyjno-kulturalną.

Ogloszenie

W ramach renowacji zabytkowego budynku Bractwa Strzeleckiego zainstalowane zostaną systemy teletechniczne i audio-video, wymieniona będzie również instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Budynek zostanie wyposażony m.in. w system wystawienniczy do ekspozycji wewnątrz i na zewnątrz obiektu, mobilną scenę, projektory multimedialne, a także ekran oraz pełen system nagłośnienia i oświetlenia. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, po zakończeniu modernizacji w pałacyku będzie dodatkowo można organizować wykłady, prelekcje, festiwale, konferencje oraz zajęcia edukacyjne.

Przypomnijmy, że remont przeprowadzany jest dzięki dofinansowaniu z Małopolskiego Regionalnego Programy Operacyjnego. Całkowity koszt inwestycji to prawie 5,5 mln złotych, wysokość dotacji to ponad 3 mln złotych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 8)Dodaj komentarz
(28-07-2011) imadło :
W sąsiedztwie budynku Bractwa Kurkowego - na rogu ulic Słowackiego i Nowego Światu prezydent miasta zezwolił na budowę siermiężnego budynku handlowo-usługowego (na piętrze mieści się w nim dom weselny Finezja). Sam budynek finezyjny nigdy nie był i nie jest. Obudowując beznadziejnie od zachodu unikalny park z pałacykiem wśród kasztanowców, czołowy urzędnik miejski bez wyobraźni, skutecznie (to bardzo modne dziś słowo na progu wyborów) przyczynił się do oszpecenia jednego z ciekawszych zakątków w krajobrazie miasta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2011) jacek :
Ale to nie ten Prezydent. Budynek ma ponad 20 lat !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2011) jj23 :
a czy przypadkiem przetargu na remont nie wygrał jeden z członków słynnego bractwa?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-07-2011) Dotacja :
Zacznijcie już budować pałace dla panów pomniki dla prominentów przecież panowie muszą się gdzieś bawić kto tam będzie chodził , Co z drogami na osiedlach o tym jak było tak jest dalej cisza.doły jak były tak są a co na to bractwo kurkowe od pistoletów i sztandarów w Boże Ciało..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-07-2011) ooo :
A może by tak jakaś niewidzialna ręka naprawiła huśtawki w tym pięknym parku? Przecież to szczyt sezonu na huśtanie. Wstyd !!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-07-2011) stanczyk krzysztof :
oby nie zrobili tak rewelacyjnie jak przyjscie podziemne przy mickiewicza,które juz sie rozlatuje(czesto nie działajace windy,gumy z szyb które rozłarza sie na wszystkie strony)!!!!!Prawdziwa wizytówka dla miasta,nie mówiac juz - jak ktos wczesniej wspomniał-dziura na kazdym kroku - chodniki , ulice,A jaracza to pewnie beda robic do nastepnych EURO :(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-08-2011) no :
ktoś ten pałacyk wcześniej zrujnował

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-08-2011) ZX :
Widzę, że do remontu przystąił IMBUD, teren już ogrodzony, Nareszcie porządny wykonawca, remont będzie wykonany super.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl