Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dziennikarze z Japonii odwiedzili Tarnów!    -   01/8/2011
Kolejne „Study Tour”
Dobiegła końca podróż studyjna po Polsce dwóch japońskich dziennikarzy. Goście z kraju "kwitnącej wiśni" odwiedzili m.in. Zamość i Sandomierz, a w Małopolsce Tarnów, Zalipie, Bobową, Lipnicę Murowaną oraz Kraków. Przedstawiciele wydawnictwa Globe Trotter Travel Guidebook - Taizo Takei (reporter) i Itsuko Seki (fotograf) zbierali materiał do przewodnika po Polsce.

Ogloszenie
>

Przewodnik, który zostanie wydany przez jedno z najbardziej popularnych wydawnictw turystycznych w Japonii, zawierać będzie fotografie wysokiej jakości, a także atrakcje i ciekawostki turystyczne. Będzie to pierwsza publikacja w całości poświęcone Polsce (obecnie przewodnik po Polsce jest częścią przewodnika po Europie Wschodniej).

W Tarnowie goście zwiedzili katedrę i - jak sami stwierdzili - zachwycającą iluminację tarnowskiej starówki oraz perełkę secesji - tarnowski dworzec kolejowy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty z tarniny - nalewka i herbatka.

Imprezę w Polsce koordynowała Polska Organizacja Turystyczna, a jej małopolską część Małopolska Organizacja Turystyczna. Gospodarzami tarnowskiej części wizyty byli przedstawiciele tarnowskiego magistratu - pani Maria Zawada Bilik, Dyrektor Wydziału Marki Miasta oraz Marcin Pałach, Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.

Jak informuje TCI, jest to już trzecia wizyta japońskich dziennikarzy w ostatnim czasie w Tarnowie. W zeszłym roku goście z Japonii będąc w Tarnowie wystąpili w programie "Dzień Dobry TVN", który wówczas był nagrywany na tarnowskim rynku.

Foto: flaga Japonii
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl