To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Święto dzieci w kinie Millennium    -   02/8/2011
GALICJA 2011
Już od 25 do 29 września w kinie „Millennium” w Tarnowie odbędzie się 4. Festiwal Filmów Dziecięcych Galicja. 25 filmów dla dzieci z całego świata będzie walczyło w konkursie filmowym o główną nagrodę oraz o sympatię najmłodszych gości festiwalu. Wydarzenie to, jest największym w regionie filmowym świętem dzieci, które co roku gromadzi kilkanaście tysięcy widzów. Festiwal ma charakter w stu procentach społeczny, a dochód z biletów-cegiełek przeznaczany jest w całości na rzecz instytucji wspierających rozwój dzieci i młodzieży.

Ogloszenie

Festiwal to niepowtarzalna okazja, by poznać świat filmu i sztuki, aktywnie i twórczo spędzić czas, jednocześnie pomagając innym. 4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dziecięcych GALICJA, to przede wszystkim projekcje konkursowe o charakterze prorodzinnym i edukacyjnym. W tym roku dzieci będą miały okazję zobaczyć egzotyczne produkcje z Argentyny czy Singapuru oraz nowatorskie animacje z całej Europy. Nie zabraknie też polskiego akcentu - barwnych i uroczych bajek dla najmłodszych z najlepszych studiów filmowych w Polsce.
Każdy widz, zarówno ten mniejszy, jak i nieco starszy, znajdzie podczas Festiwalu coś dla siebie. Filmy zostały podzielone na pasma przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, a również dla rodziców przygotowano specjalne wieczorne seanse.

Całe rodziny przyciągną do kina na pewno najnowsze trójwymiarowe produkcje. Jednak Galicja to nie tylko filmy. Organizatorzy dbają o to, aby również między seansami dzieci miały okazję spędzić interesująco czas. ”Wierzymy, że nikogo nie zabraknie podczas tych kilku dni festiwalowych” - piszą organizatorzy.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 14 633 46 04. Więcej szczegółów na www.festiwalgalicja.pl. Szczegółowe informacje na temat Festiwalu wkrótce także na stronie internetowej: www.mck.tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:48:37
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html