To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na początek 3 hity w "Millennium" - konkurs   -   19/10/2004
Widzowie jedynego tarnowskiego seansu filmu dokumentalnego o zespole Metallica mogli już w piątek wieczorem zobaczyć pierwsze efekty kończącego się właśnie remontu sali widowiskowej w Mościckiej Fundacji Kultury. Za kilka dni kino Millennium rusza pełną parą, z regularnymi projekcjami. I to jakich filmów ! Na "pierwszy ogień" idą trzy hity: głośny obraz Pedro Almodovara "Złe wychowanie", thriller s.f. "Ja robot" z Willem Smithem i najnowsza familijna super-ekranizacja największej powieści przygodowej wszechczasów "W 80 dni dookoła świata". Już dziś mamy dla inTARnautów upominki związane z tymi filmami. Zapraszamy do zabawy !

Ogloszenie

Do wygrania czekają dwie koszulki bawełniane (rozmiary dla dorosłych) z nadrukiem promującym kontrowersyjny film Almodovara oraz jedna dziecięca koszulka (rozmiar 128) z "80 dni dookoła świata". Nagrody rozlosujemy spośród wszystkich inTARnautów, którzy nadeślą nam do czwartku wieczora (21 X) na adres redakcja@intarnet.pl zgłoszenie, które w temacie zawierać będzie tytuł filmu promowanego przez wybraną przez nich koszulkę. Nie zapominajcie o podpisaniu listu ! Nazwiska zwycięzców opublikujemy w portalu, ogłaszając kolejny konkurs, w którym nagrodą bedą zaproszenia na wybrane seanse ! Zapraszamy.

Repertuar kina znajdziecie na stronie: www.millennium.intarnet.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:02:09
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html