To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ładniej i wygodniej    -   04/8/2011
Wieści z Dębna
Ponad 860 tys. zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację trzech projektów otrzyma gmina Dębno. Trzy wnioski o dofinansowanie inwestycji poprawiających standard życia mieszkańców zaakceptował Zarząd Województwa Małopolskiego. -Dzięki temu będziemy mogli zrealizować nasze plany, a centra sołectw zyskają na estetyce - komentuje Grzegorz Brach, Wójt Gminy Dębno.

Ogloszenie
>

Ostatecznie na liście przeznaczonych do dofinansowania projektów znalazło się 249 pozycji. Na realizację przedsięwzięć zgłoszonych przez gminy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe z terenu województwa przeznaczono w sumie ponad 85 mln zł. Część z tych pieniędzy trafi do gminy Dębno.

Największe wsparcie otrzyma parafia pw. św. Małgorzaty w Dębnie. Na realizację II etapu remontu zabytkowego kościoła i jego otoczenia, który obejmie remont i wymianę zużytych elementów dachu kościoła, przeznaczono 500 tys. zł dofinansowania. Całość przedsięwzięcia kosztować będzie 668 tys. zł.
W Jaworsku zostanie przygotowany teren sportowo-rekreacyjny. W sumie koszty sięgną 300 tys. zł, a pomoc z budżetu województwa wyniesie w tym przypadku 182 tys. zł. Z pomocy udzielonej w ramach PROW skorzysta także Jastew. W ramach II etapu zagospodarowania przestrzeni publicznej wokół znajdującego się tam Domu Kultury wykonane zostaną prace, których koszt szacowany jest na blisko 360 tys. zł. Dotacja do tej inwestycji wyniesie 178 tys. zł.

Foto: kościół w Dębnie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:14:45
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html