To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Trzecia edycja Pucharu Świata we wspinaczce na czas    -   05/8/2011
Wyzwanie dla Edyty Ropek
Już w najbliższy weekend w włoskiej dolinie Daone odbędzie się trzecia edycja Pucharu Świata 2011 we wspinaczce na czas. Areną zmagań tym razem będzie imponującej wysokości zapora wodna, na której ułożone drogi wspinaczkowe mają 25 metrów wysokość! Wśród startujących zawodników zobaczymy, plasującą się na pierwszej pozycji w światowym rankingu zawodniczkę MKS Tarnovia Azoty Tarnów Alpinu Team Edytę Ropek. Warto podkreślić, że Edyta przez ostatnie trzy lata była zwyciężczynią zawodów rozgrywanych na tamie. Czy również w tym roku zdoła sięgnąć po złoty medal? Przekonamy się w ten weekend.

Ogloszenie

W skład reprezentacji Polski wchodzą również: zawodniczka Skarpy Lublin Monika Prokopiuk, Klaudia Buczek z MKS Tarnovia (Salewa), Łukasz Świrk z SMG Lubin (Columbia), Jędrzej Komosiński z PGNiG AZS PWSZ Tarnów oraz Paweł Sikora (niezrzeszony). 

Zawodnicy specjalnie przygotowywali się do tych zawodów, trenując od dwóch tygodni właśnie na zaporze wodnej w Daone. Warto zaznaczyć, że puchar na tamie należy do jednych z najtrudniejszych na świecie, ze względu na długość i trudność tras po których ścigają się zawodnicy. 
„Zawody w Daone są wymagające dla zawodników, długie biegi są niezwykle wyczerpujące, do tego dochodzi wysokość, gdyż tama usytuowana jest powyżej 1700 m.n.p.m. Do Daone jadę walczyć o punkty do rankingu, zawody te z pewnością będą trudne, w tym sezonie mamy kilku mocnych zawodników, którzy przygotowywali się specjalnie pod Daone.” – komentuje Edyta Ropek, wspierana przez marki Petzl i Five Ten.  

Pełna informacja - tutaj
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:18:04
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html