To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kupcy z Krakowskiej zwolnieni z części opłat    -   05/8/2011
Ulga dla handlowców
Magistrat nie pozostał głuchy na głosy handlujących na tej głównej ulicy miasta. W wyniku spotkania, które odbyło się w magistracie ustalono, że kupcy prowadzący działalność gospodarczą w lokalach użytkowych będących własnością Gminy Miasta Tarnowa otrzymają pomoc publiczną de minimis w postaci obniżenia stawki czynszu o 25% za okres od maja do końca listopada 2011 roku. Aby uzyskać obniżkę kupcy byli zobligowani do złożenia wszystkich niezbędnych dokumentów w siedzibie zarządcy budynków, czyli Miejskiego Zarządu Budynków. Starania o pomoc ze strony miasta kupcy czynili już od pewnego czasu. Sprawę udało doprowadzić się do szczęśliwego końca dzięki przychylności prezydenta Ryszarda Ścigały – czytamy w informacji przysłanej przez Urząd Miasta Tarnowa.

Ogloszenie

”Przypomnijmy, że jedna z ważniejszych inwestycji drogowych ostatnich lat w Tarnowie – rewitalizacja ulicy Krakowskiej – przebiega zgodnie z planem. To bardzo dobra informacja zważywszy na fakt, że ostatnie tygodnie obfitowały w deszcze, konieczne było ponadto na tym odcinku wykonanie nieplanowanych robót dodatkowych. Zakończenie prac przewidziano na 15 listopada br.” - czytamy w komunikacie magistratu.

Rewitalizacja starówki realizowana jest w ramach projektu „Program zapewnienia harmonii estetycznej i urbanistycznej centrum miasta”, jego całkowita wartość wynosi ponad 16 milionów złotych, uzyskane dofinansowanie ze środków unijnych to 6,4 mln.
Projekt zakłada działania w zakresie rewitalizacji Starego Miasta w dzielnicy Śródmieście. Odnowa obejmie przestrzeń miejską pod względem estetyki, komunikacji, funkcjonalności, funkcji wypoczynkowej, turystycznej i kulturowej. Zaplanowano aranżacje i ekspozycje najatrakcyjniejszych historycznie obszarów Starówki. Poprawiona będzie jakość i estetyka terenów zielonych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:40:13
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html