To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   W "80 dni dookoła świata" nie tylko w kinie   -   20/10/2004
W piątek na ekran kina "Millennium" zawita premiera najnowszej superprodukcji hollywoodzkiej - ekranizacji powieści Juliusza Verne`a: "W 80 dni dookoła świata". Nie będzie to jednak jedyny w tym dniu akcent związany z najgłośniejszą powieścią przygodową wszechczasów i jej autorem. Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie przygotowała bowiem wystawę pt. "Podróż pana Phileasa" i spotkanie z tarnowskim filmoznawcą - Jerzym Świtkiem.

Ogloszenie
>

Wernisaż wystawy i spotkanie odbędzie się również w piątek (22 X), o godz. 18.00, w bibliotecznej filii znajdującej się w budynku Mościckiej Fundacji Kultury.
Przy tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Słowackiego oraz Polskie Towarzystwo Juliusza Verne'a organizują wystawę pod tytułem "Podróż pana Phileasa", na której prezentowane będą książki i vernalia ze zbiorów Biblioteki oraz członka Towarzystwa - Krzysztofa Gucwy, tarnowskiego nauczyciela. Spotkanie z tarnowskim filmoznawcą, Jerzym Świtkiem, odbędzie się w piątek, podczas wernisażu tej wystawy.
Tarnowscy bibliotekarze zapraszają na wystawę i spotkanie wszystkich miłośników prozy Verne'a.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:09:34
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html