Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Intensywne prace na tarnowskich drogach    -   12/8/2011
Utrudnienia w ruchu
Na miejskich ulicach trwają intensywne prace remontowo – budowlane. Ich celem jest znaczna poprawa dostępności komunikacyjnej. Najlepszym okresem na prowadzenie tego rodzaju inwestycji są wakacje. Ruch na drogach jest wtedy bowiem znacznie mniejszy niż w pozostałych okresach w roku – czytamy w komunikacie magistratu. Poniżej informujemy o poszczególnych utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu (także autobusów miejskich).

Ogloszenie
>

W związku z postępem prac, od godzin porannych, 16 sierpnia, zostanie zamknięta ulica Krakowska na odcinku od ulicy Targowej do ulicy Krasińskiego. Tym samym dojazd do ulicy Bema i innych ulic wiodących od niej a także do Rynku poprowadzony będzie poprzez ulicę Narutowicza i Bandrowskiego. Dojazd do Placu Kazimierza i Rynku w dalszym przebiegu nie ulega zmianie i możliwy jest od ulicy Bema poprzez ulicę Św. Anny, na której odwrócony został kierunek ruchu i dwukierunkowym odcinkiem ulicy Targowej. Nie zmienia się również dojazd do ulicy Batorego i kierowany jest poprzez ulicę Sikorskiego i Mościckiego do Starowolskiego, a następnie przez ul. Chopina.
Objazd na trasach linii 2, 9, 11, 12, 30, 35 i 41 związany z remontem ulicy Krakowskiej
Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie informuje, że od wtorku 16 sierpnia 2011 r. od godz. 7:00 będzie zamknięty kolejny odcinek ulicy Krakowskiej, od ulicy Narutowicza do ulicy Bema. W związku z powyższym autobusy obsługujące linie 2, 9, 11, 12, 30, 35 i 41 w kursach powrotnych w kierunku ulicy Bema będą poruszać się objazdem ulicami Narutowicza, Bandrowskiego i Bema.

Ze względu na przejazd autobusów komunikacji miejskiej przy ulicy Bandrowskiego – na odcinku od Narutowicza do Bema – wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania. Identyfikatory i abonamenty uprawniające do postoju na ulicach objętych zakazem honorowane będą na miejscach do parkowania zlokalizowanych na ulicach przyległych.

Dodajmy, że nastąpiło ponadto przekazanie placu budowy dla wykonania remontu nawierzchni ulicy Nowodąbrowskiej w ciągu drogi krajowej Nr 73. Dotyczy to odcinka o długości 1,5 km, od skrzyżowania z ul. Spokojną i Błonie, w kierunku północnym.

Robotami objęta będzie jezdnia przy ulicy Nowodąbrowskiej z dostosowaniem jej do większego obciążenia ruchem wraz z niezbędnymi robotami towarzyszącymi. Przewidywane prace polegają na wykonaniu nawierzchni bitumicznej wraz z jej wzmocnieniem i odcinkową dobudową konstrukcji, umocnieniem poboczy, przebudową krawężników i przyjezdniowych ciągów pieszych w niezbędnym zakresie oraz z uporządkowaniem odwodnienia.

Prace prowadzone będą odcinkami przy utrzymanym ruchu w obu kierunkach i okresowym kierowaniu ruchu przez pracowników wykonawcy. Kierowców magistrat prosi o ostrożność i dostosowanie się do zmian.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947