To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pomogli afrykańskim dzieciom    -   12/8/2011
Strażnicy Miejscy dla Afryki
Tarnowscy strażnicy po raz kolejny pomogli afrykański dzieciom i ich rodzicom. Tym razem przygotowali pięć 20-kilogramowych paczek z zabawkami, kocykami dla dzieci oraz artykułami spożywczymi i sanitarnymi.

Ogloszenie

Trafią one do szpitala misyjnego w miejscowości Mphanshya w Zambii prowadzonego przez Siostry Boromeuszki Mikołowskie, które codziennie walczą o życie swoich podopiecznych. W obliczu ogromnej biedy, cierpienia, chorób oraz skromnych środków jakimi dysponują siostry, każda pomoc jest na wagę złota.

Dodajmy, że tarnowska Straż Miejska pomaga afrykańskim dzieciom od 2008 roku. Do tej pory funkcjonariusze wysłali 27 dwudziestokilogramowych paczek z różnymi niezbędnymi rzeczami. Jak podkreślają siostry, wszystkie wysłane zabawki sprawiają dzieciom ogromną radość, a pozostałe rzeczy w znacznym stopniu ułatwiają wszystkim mieszkańcom misji funkcjonowanie w bardzo trudnych warunkach.

Osoby zainteresowane pomocą zachęcamy do obejrzenia stron internetowych poświęconym tej tematyce: www.adopcjaserca.pl oraz www.sercedlaafryki.pl.

Foto: ze strony adopcjaserca.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:58:31
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html