To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   „Miś”, „Nie lubię poniedziałku” i „Chłopaki nie płaczą”...    -   18/8/2011
Kino plenerowe w Parku Sanguszków
Chcesz w ciekawy sposób spędzić czas ze znajomymi? Zabrać sympatię na niecodzienną randkę? Albo spędzić wieczór w rodzinnym gronie? Projekt Tarnów przygotował propozycję dla Ciebie – Kino Plenerowe wśród bujnej zieleni Parku Sanguszków! Na sobotni wieczór, 20 sierpnia zaplanowano trzy projekcje filmowe – to klasyka polskiego kina – kultowe komedie, które mimo, że są dobrze znane, chętnie ogląda się je po raz wtóry. W repertuarze znalazły się takie pozycje jak „Miś, „Nie lubię poniedziałku” oraz „Chłopaki nie płaczą”. Projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00.

Ogloszenie
>

-To ważne, aby życie kulturalno-rozrywkowe rozwijało się również w tej części Tarnowa. Park Sanguszków idealnie wpisuję się w klimat tej imprezy  – mówi Karolina Mochylska ze stowarzyszenia Projekt Tarnów, organizatorka przedsięwzięcia.

Projekt Tarnów jest organizacją non profit - wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Wystarczy przynieść koc lub karimatę, by móc wygodnie spędzić ten niezwykły wieczór pod gwiazdami z „gwiazdami” polskiego kina.
Przedsięwzięcie zostało wsparte przez: Urząd Miasta Tarnowa, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie, I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:14:41
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html