To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianie polubili Kino Plenerowe, będzie kontynuacja    -   22/8/2011
Projekcje w Parku Sanguszków
Centrum rozrywkowo – kulturalne miasta przeniosło się na chwilę do Parku Sanguszków. Wszystko to za sprawą Kina Plenerowego, które zostało zorganizowane w sobotę, 20 sierpnia przez Projekt Tarnów.

Ogloszenie

Była to propozycja na ciekawe spędzenie wolnego czasu, niecodzienną randkę czy też miły wieczór w rodzinnym gronie. Jak szacują organizatorzy na wieczorze kinowym pojawiło się około 600 widzów.  Uliczki wiodące do dawnej siedziby książąt Sanguszków zapełniły się samochodami z Tarnowa i ościennych miejscowości. -Zgromadziliśmy widzów w każdym wieku – komentują organizatorzy. Śmiało można twierdzić, że taki pomysł spodobał się mieszkańcom Tarnowa.
W czym upatrywać przyczyn sukcesu tej imprezy? Z pewnością w doborze repertuaru, nietypowej lokalizacji oraz braku komercji, gdyż stowarzyszenie nie jest organizacją nastawioną na zysk i wstęp był wolny.

Projekt Tarnów już dziś zapowiada kontynuację przedsięwzięcia podczas kolejnych wakacji, właśnie w Parku Sanguszków, który jest miejscem idealnym do organizowania tego typu przedsięwzięć. -Bardzo cieszymy się ze znakomitej frekwencji – to znak, że inicjatywa trafiła w dużą niszę. Chcielibyśmy, aby w przyszłym roku kino plenerowe odbywało się dwa razy w miesiącu. Z pewnością dobór repertuaru skonsultujemy z mieszkańcami - mówi Karolina Mochylska z Projektu Tarnów, organizatorka imprezy.

Przedsięwzięcie zostało wsparte przez: Urząd Miasta Tarnowa, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie, I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie, Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie oraz Akcent Studio, Sklep Rowerowy Piotr Przydział i Bila Klub. 
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 20:01:03
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html