To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Ciekawa wystawa fotografii i prezentacja multimedialna we wrześniu w CSM    -   22/8/2011
Gruzja – wyprawa po złote runo
Gruzja jest krajem słabo znanym. Kraj ten kojarzy się z wojną i biedą. Niestety na jej temat krąży wiele nieprawdziwych mitów i stereotypów. Prawda jest jednak inna, jest to jeden z najbardziej zachwycających zakątków na ziemi, o czym będzie nas przekonywał 2 września gość Centrum Sztuki Mościce - Paweł Krysa. Spotkanie, wernisaż wystawy fotografii połączonej z prezentacją multimedialną rozpocznie się na Scenie na Antresoli o godz. 18:00. Wstęp wolny.

Ogloszenie

Gruzja, znacznie mniejsza od Polski, kusi zabytkami, kulturą, obyczajem, ciekawą przeszłością. Jest w tym kraju coś magicznego, co przyciąga - nie tylko miejsca i uroda kaukaskiego państwa. Czynią to przede wszystkim niezwykle serdeczni i otwarci ludzie. Gruzja jest krajem bardzo gościnnym i przyjaźnie nastawionym do Polaków.

Paweł Krysa - z wykształcenia historyk i etnograf.. Dodatkowo podróżnik, teolog i fotografik. Fascynują go przede wszystkim kraje byłego ZSRR. Ich kultura, religia, historia, przepiękna przyroda i fantastyczni ludzie. Najczęściej bywa w: Gruzji, na Krymie, w północnej Rumunii (Maramuresz i Bukowina) i na wspaniałej tzw. polskiej ścianie wschodniej. Preferuje tramping i wyjazdy rowerowe. Ma za sobą wyprawę do obwodu archangielskiego, w północnej, europejskiej części Rosji.

Wystawa będzie czynna do 2 października, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-21:00, w soboty i niedziele od godz. 11:00 do 22:00.

Zobacz klip reklamujący to wydarzenie:
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 10:47:37
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html