To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W najbliższą niedzielę mieszkańcy powiatu tarnowskiego bawić się będą m.in. z Zakopowerem    -   23/8/2011
Dożynki powiatowe w Ryglicach
W niedzielę 28 sierpnia w Ryglicach odbędą się 13 dożynki organizowane przez powiat tarnowski. W tym roku współorganizatorem jest gmina Ryglice. Gwiazdą imprezy będzie zespół Zakopower. Dożynki będą podziękowaniem za plony, które w tym roku nie były najlepsze. W powiecie tarnowskim część zbóż zniszczyły ulewne deszcze, rolnicy nie mogli wjechać w pola z powodu grząskiego terenu. Mimo tego podziękują za to, co udało się im zebrać pól i będą prosić o dobre plony w przyszłym roku.

Ogloszenie
>

Dożynki rozpoczną się o godz. 15.00 Msza św. w kościele pw. św. Katarzyny w Ryglicach. Od 16.30 na Rynku w Ryglicach odbywać się będą obrzędy dożynkowe: przeglądy wieńców, występy zespołów artystycznych, wręczone zostaną także nagrody w konkursie „Najlepszy produkt Ziemi Tarnowskiej”.
Wśród laureatów znalazły się: "sarnina po szlachecku" (z Galicyjskiego Gospodarstwa Agroturystycznego "U Kazika" z Ciężkowic); wino białe półwytrawne Solaris 2010 z winnicy "Zawisza" Mariusza Chryka w Brzozowej; "prołziok - nierówny placek" z gospodarstwo agroturystycznego Jolanty Kramarczyk "Wimika" z Kowalowej oraz "masło rzuchowskie" z gospodarstwa ekologicznego Pawła Czai z Janowic. W kategorii produkt turystyczny - agroturystyka I miejsce zajęło gospodarstwo agroturystyczne SPA "Odnowa" z Biadolin Radłowskich. Jury wyróżniło także botwinkę po polsku i pstrąga wędzonego z dwóch gospodarstw agroturystycznych z Kończysk.
Dożynki powiatu tarnowskiego w Ryglicach zakończy występ zespołu Zakopower, który zagra m.in. hit tegorocznego lata królujący na listach przebojów „Pójdę boso”. Początek koncertu ok. godz. 20.30. (SF)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 09:56:41
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html