To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kradli z placu budowy autostrady    -   24/8/2011
Złodzieje zatrzymani
Kilka tygodni „kryminalni” z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komisariatu Tarnów-Centrum rozpracowywali grupę zajmującą się kradzieżą z terenu budowy autostrady A4 w Starych Żukowicach. Wreszcie po żmudnych ustaleniach doszło do zatrzymań. W ręce policji wpadli 24-letni mieszaniec Starych Żukowic i troje tarnowian : 49-latek oraz bracia 37 i 51-latek. Mężczyźni zatrudnieni w jednej z firm podwykonawczych przy budowie autostrady, kradli z jej terenu pręty zbrojeniowe. W ciągu dnia wykonywali prace zbrojeniowe, po pracy w bagażnikach prywatnych samochodów wywozili z placu budowy pocięty i przygotowany wcześniej materiał. Policja szacuje, że w ciągu trzech miesięcy, od końca kwietnia do lipca ukradli na szkodę prywatnej formy 6 ton drutów, o wartości 16 tysięcy złotych. Skradziony materiał sprzedawali w punktach skupu złomu.

Ogloszenie
>

Po zatrzymaniu cała czwórka usłyszała zarzuty kradzieży. Do wszystkiego się przyznali. Chcą dobrowolnie poddać się karze. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. W przeszłości nie mieli konfliktów z prawem.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, July 22, 2024 11:31:26
IP     : 35.172.230.21
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html