To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Mammobus znów zagości w Gminie Tarnów    -   24/8/2011
Bezpłatne badania mammograficzne
Po raz drugi w Gminie Tarnów będą miały miejsce bezpłatne badania mammograficzne. Tym razem realizowane one będą w Zbylitowskiej Górze i Zgłobicach.

Ogloszenie

W Zbylitowskiej Górze mammobus Centrum Medycznego Maszachaba stanie obok sklepu Leader w centrum tej miejscowości we poniedziałek 29 sierpnia, natomiast w Zgłobicach badania będą prowadzone obok miejscowego ośrodka zdrowia we wtorek, 30 sierpnia.
Badania są bezpłatne. Mogą z nich skorzystać kobiety urodzone w latach 1942-1961, które nie wykonywały takiego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

-Prowadzona przez nas akcja cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród mieszkanek – mówi prezes Centrum Medycznego Maszachaba Renata Wiśniewska, przywołując liczby z prowadzonej na terenie gminy Tarnów w lipcu akcji, którą ocenia jako bardzo udaną. -W miejscowości Wola Rzędzińska w dniach 18 i 19 lipca wykonano 112 badań, w Nowodworzu - 20 lipca - 94 badania zaś w Koszycach Małych - 21 i 22 lipca - 122 badania. W sumie wykonaliśmy 328 badań – dodaje.

-Bardzo się cieszę, że tak dużo mieszkanek naszej gminy już skorzystało i jeszcze będzie mogło skorzystać z tych bezpłatnych badań. Nikogo już chyba nie trzeba przekonywać, że profilaktyka jest bardzo ważna i jak bardzo cenne jest, że możemy z tej profilaktyki korzystać – podkreśla wójt Grzegorz Kozioł.
PP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, June 17, 2024 05:18:34
IP     : 3.236.83.154
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html