To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnów w finale konkursu Modernizacja Roku    -   25/8/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Sukcesem zakończyła się gala rozdania nagród w konkursie „Modernizacja Roku” - informuje tarnowski magistrat. ”Miasto doceniono w stolicy aż czterokrotnie – stanęliśmy w finale za funkcjonalne rozwiązanie drogowe – budowę skrzyżowania Ziaji – Dąbrowskiego – Al. Tarnowskich. Nazwa „Tarnów” padała także przy okazji modernizacji internatu przy ul. Szarych Szeregów i budowy Pogotowia Opiekuńczego, jak również nowej elewacji Szkoły Szczepanika i kompleksowego remontu budynku dworca PKP. Uroczystość odbyła się w salach Zamku Królewskiego w ramach XV jubileuszowej edycji tego prestiżowego konkursu” - czytamy w nadesłanej informacji.

Ogloszenie
>

”Ranga Konkursu i jego zasięg rośnie nieprzerwanie od 15 lat. Coraz większa liczba nadsyłanych zgłoszeń, dla przykładu, od kilkudziesięciu w roku 1999, poprzez 520 w roku 2006, 420 w roku 2007, 621 w roku 2008, a w roku 2009 - 703, świadczy o tym jak korzystnie zmienia się nasze otoczenie, wzrasta troska o to, co stanowi niezbywalną wartość.” - pisze magistrat.

Konkurs zorganizowali Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Materialnego Targi Pomorskie oraz Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa Związku Powiatów Polskich. 

Komentarz
Informacja o sukcesie Urzędu Miasta Tarnowa w konkursie „Modernizacja Roku” z pewnością ucieszy chociażby tych, którzy muszą przedzierać się przez rozkopane miasto i podziwiać „technologię robót” na ulicy Krakowskiej, gdzie kolejne ekipy rozkopywały dziury, wykopane i zasypane przez ekipy poprzednie, by w godzinach popołudniowych opuścić plac budowy.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 19:32:53
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html