To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Gruzja – wyprawa po złote runo” w Centrum Sztuki Mościce    -   29/8/2011
Kaukaska wystawa w CSM
Wernisaż wystawy fotografii "Gruzja – wyprawa po złote runo" oraz wystawa fotografii oraz prezentacja multimedialna - to propozycje Centrum Sztuki Mościce na piątkowy wieczór 2 września. Gościem wieczoru będzie autor, Paweł Krysa - z wykształcenia historyk i etnograf. Dodatkowo podróżnik, teolog i fotografik. Początek o godz. 18:00 na scenie na Antresoli.

Ogloszenie

Gruzja jest krajem słabo znanym. Kraj ten kojarzy się z wojną i biedą. Niestety na jej temat krąży wiele nieprawdziwych mitów i stereotypów. Prawda jest jednak inna, jest to jeden z najbardziej zachwycających zakątków na ziemi, o czym będzie nas przekonywał gość wydarzenia - Paweł Krysa. Gruzja, znacznie mniejsza od Polski, kusi zabytkami, kulturą, obyczajem, ciekawą przeszłością. Jest w tym kraju coś magicznego, co przyciąga - nie tylko miejsca i uroda kaukaskiego państwa. Czynią to przede wszystkim niezwykle serdeczni i otwarci ludzie. Gruzja jest krajem bardzo gościnnym i przyjaźnie nastawionym do Polaków.
Paweł Krysa - z wykształcenia historyk i etnograf. Dodatkowo podróżnik, teolog i fotografik. Fascynują go przede wszystkim kraje byłego ZSRR. Ich kultura, religia, historia, przepiękna przyroda i fantastyczni ludzie. Najczęściej bywa w: Gruzji, na Krymie, w północnej Rumunii (Maramuresz i Bukowina) i na wspaniałej tzw. polskiej ścianie wschodniej. Preferuje tramping i wyjazdy rowerowe. Ma za sobą wyprawę do obwodu archangielskiego, w północnej, europejskiej części Rosji.

2 września 2011 r. godz. 18.00 CSM, Scena na Antresoli.
Wstęp wolny.

Wystawa będzie czynna do 02.10.2011 r. od poniedziałuk - piątek w godz. 10.00 - 21.00, w soboty i niedziele w godz. 11.00. - 22.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Thu, July 25, 2024 18:36:49
IP     : 44.210.151.5
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html