To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  "Zemsta Nietoperza" w MFK   -   21/10/2004
W najbliższy wtorek 26 października o godzinie 18.00 na scenie MFK w świeżo odnowionej sali widowiskowej i przed widownią, która będzie mogła zasiąść na nowych krzesełkach, zaprezentują się artyści Opery Śląskiej z Bytomia. W ich wykonaniu zobaczyć będzie można jedną z najpopularniejszych operetek w dziejach - "Zemstę Nietoperza" Johanna Straussa.

Ogloszenie
>

Widowisko inscenizował i reżyserował Henryk Konwiński, który odpowiada też za choreografię. Libretto przygotował Włodzimierz Wolski. Kierownictwo muzyczne sprawuje nad spektaklem Tadeusz Serafin a nad scenografią Jan Bernaś.

Widowisko zostanie połączone z oficjalną inauguracją sali widowiskowej w MFK, po blisko dwumiesięcznym remoncie.

Organizatorzy nie ukrywają, że biletów na spektakl zaczyna brakować. I dzieje się tak nawet przy nie niskiej cenie 50 złotych od osoby. Ci, którzy chcieliby zatem zobaczyć w Tarnowie tę arcyoperetkę "króla walca" muszą się pospieszyć. O bilety można pytać w kasie MFK oraz w w Salonie Muzycznym przy ul. Wałowej 18 .

"Zemsta nietoperza" to brawurowa komedia pomyłek z fascynującą intrygą. Króluje walc, ale jest także miejsce na popisowy czardasz i prapyszną polkę. Johann Strauss napisał to arcydzieło gatunku w ciągu 42 dni tworząc dzieło olśniewające "wiedeńską elegancją" i temperaturą brawurowej zabawy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:19:19
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html