Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Sportowy weekend   -   22/10/2004
Po raz ostatni w tym, jakże udanym dla speedwaya tarnowskiego, roku wydarzeniem weekendu będą zawody żużlowe. W niedzielę żużlowcy kończą sezon tradycyjnym Memoriałem Z.Pytki i R.Chrupka. Na starcie nie braknie kilku znakomitych zawodników krajowych, nie będzie jednak awizowanych wcześniej J.Hampela, R.Miśkowiaka i G.Walaska. W meczach "na żywo" nie braknie w regionie emocji koszykarskich, piłkarskich i pingpongowych.

Ogloszenie
>

Żużel

Memoriał Ryszarda Chrupka i Zygmunta Pytko (n. 13.30, stadion w Mościcach).
Lista startowa memoriału: 1. Robert Wardzała (Unia Tarnów), 2. Zbigniew Czerwiński (Włókniarz Częstochowa), 3. Stanisław Burza (Unia Tarnów), 4. Maciej Kuciapa (Marma Rzeszów), 5. I zawodnik z mem. R. Chrupka, 6. Rafał Dobrucki (Unia Leszno), 7. Adam Pietraszko (Kolejarz Opole), 8. II zawodnik z mem. R. Chrupka, 9. Tomasz Rempała (Marma Rzeszów), 10. Łukasz Jankowski (Unia Leszno), 11. Krzysztof Słaboń (WTS Wrocław), 12. Jacek Rempała (Unia Leszno), 13. Paweł Hlib (Stal Gorzów).
W turnieju młodzieżowców (dwóch najlepszych awansuje do finału imprezy) startują m.in. Paweł Baran i Marcin Rempała.

Koszykówka

III liga mężczyzn: AZS PWSZ Unia Tarnów - Limblach Limanowa (n. 11 - hala widowiskowo-sportowa "Jaskółka" lub hala Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach).

Małopolska liga kadetek: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Korona Kraków (n. 11 - hala widowiskowo-sportowa przy ul. Gumniskiej w Tarnowie).

Piłka nożna

IV liga: Okocimski Brzesko - Strażak Mokrzyska (s. 15), Tarnovia - Glinik/Karpatia Gorlice (s. 14), Tuchovia Tuchów - Wolania Wola Rzędzińska (s. 14.30), Unia Tarnów - Victoria Witowice Dolne (n. 11).

Klasa okręgowa: Błękitni Tarnów - Wietrzychowice (n. 14), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Orzeł Dębno (n. 15), Dunajec Zakliczyn - Orzeł Cikowice (n. 14), Gosłavia Gosławice - Nieciecza (n. 11), Polan Żabno - KRIS-Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 14), Rylovia Rylowa - Skrzyszovia Skrzyszów (n. 15), Rzezawianka Rzezawa - Ciężkowianka Ciężkowice (n. 15), Wisła Szczucin - Metal-Gawro Tarnów (n. 14).

Klasa "A" - grupa I: Górnik Siedlec - Błękitni Krzeczów (n. 14), Macierz Lipnica Murowana - Czarni Kobyle (n. 11), Novi Jodłówka - Piast Łapanów (n. 15), Raba Książnice - Naprzód Sobolów (n. 15), Wisła Grobla - Drwinka Drwinia (n. 15), Żubr Gawłówek - Victoria Słomka (n. 15).

Grupa II: Iskra Łęki - Jadowniczanka Jadowniki (n. 15), Iva Iwkowa - Olimpia Bucze (n. 15), Jasień Brzeski - Sokół Maszkienice (n. 12), Pagen Gnojnik - Dunajec Mikołajowice (n. 14), Pogoń Biadoliny Radłowskie - Arkadia Olszyny (n. 14.30), Sokół Borzęcin - Victoria Porąbka Uszewska (n. 15).

Grupa III: Brzezówka - Wolania Wola Żelichowska (n. 11), Łęgovia Łęg Tarnowski - Olesno (n. 14), Łukovia Łukowa - Iskra Tarnów (n. 11), Nadwiślanka Wola Rogowska - Polan II Żabno (n. 11), Olimpia Zabawa - Powiśle Bolesław (n. 14), Radłovia Radłów - Szarwark (n. 15), Unia Les-Drób Niedomice - Ikar Odporyszów (n. 14).

Grupa IV: Burzyn - Pogoria Pogórska Wola (n. 14), Dunajec Zbylitowska Góra - Huragan Buchcice (n. 14), Jutrzenka Wierzchosławice - Orzeł Lisia Góra (n. 14), Nowa Jastrząbka - Szynwałd (n. 12), Olimpia Wojnicz - Ryglice (n. 14), Pogórze Pleśna - Zorza Zaczarnie (n. 11), Victoria Koszyce Małe - Radlna (n. 11).

Małopolska liga juniorów starszych: Okocimski Brzesko - Dunajec Nowy Sącz (n. 11), Unia Tarnów - Garbarnia Kraków (s. 11).

Małopolska liga juniorów młodszych: Okocimski Brzesko - Dunajec Nowy Sącz (n. 13), Unia Tarnów - Garbarnia Kraków (s. 13).

I liga juniorów: Błękitni Tarnów - BKS Bochnia (s. 11), Czarni Kobyle - Tarnovia (s. 11), Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Rylovia Rylowa (s. 15), Novi Jodłówka - Sokół Borzęcin (n. 11), Orzeł Dębno - Tuchovia Tuchów (s. 11), Piast Łapanów - Dunajec Zakliczyn (s. 15 - boisko w Tarnawie), Sokół Borzęcin - Wolania Wola Rzędzińska (n. 11).

Piłka ręczna

Małopolska liga juniorów młodszych: MKS Pałac Młodzieży Tarnów - MOSiR Bochnia (n. 10 - hala Gimnazjum nr 4 w Tarnowie).

Tenis stołowy

II liga mężczyzn: UKS AGRA Olesno - Brzostowianka Brzostek (s. 16 - hala Szkoły Podstawowej w Oleśnie).

III liga mężczyzn: LUSKS Żegocina - Turbacz Mszana Dolna (n. 11 - hala Szkoły Podstawowej w Żegocinie), Vocovia Wokowice - UKS AGRA III Olesno (n. 11 - sala Domu Strażaka w Wokowicach).

IV liga mężczyzn - grupa "A": Komfort ZET Tarnów - KKS II Skrzyszów (n. 11 - sala Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie), LUKS Mechanik Tarnów - KKS Skrzyszów (n. 11 - sala Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Samochodowych w Tarnowie), UKS Lisek Lisia Góra - LKKS Karwodrza (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Lisiej Górze), UKS Sokół Żabno - Tarnovia (n. 11 - sala Szkoły Podstawowej w Żabnie).

Grupa "B": LUKS Galaktyka Rudy Rysie - Macland Brzesko (n. 11 - sala gimnazjum w Jadownikach), MKS Szczurowa - Olimpia II Bucze (n. 11 - sala Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Szczurowej), Vocovia II Wokowice - Gimnazjum Jadowniki (n. 11 - sala Domu Strażaka w Wokowicach).

II Podokręgowy Turniej Klasyfikacyjny juniorów, kadetów i młodzików (s. 9.45 - młodzicy; s. 11.30 - kadeci; s. 13.15 - juniorzy) - hala Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947