Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Galeria TCK zaprasza na wystawę fotoportretów polskich celebrytów    -   31/8/2011
Ladies and Gentlemen
Galeria Tarnowskiego Centrum Kultury zaprasza po wakacyjnej przerwie na wystawę fotografii Mateusza Nasternaka „Ladies and Gentlemen”, której wernisaż z udziałem autora odbędzie się 7 września o godzinie 18.00. Na wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia stanowiące część większego charytatywnego projektu "Kalendarz Gentlemani" z roku 2011, którego pomysłodawcą jest - Patryk Wolski, producentem Olivier Janiak, autorem zdjęć - Mateusz Nasternak, a bohaterami zdjęć znani polscy artyści, muzycy i aktorzy. W tegorocznej edycji kalendarza do sesji zdjęciowej oprócz mężczyzn zaproszone zostały także kobiety.

Ogloszenie

Kalendarzowi towarzyszyła płyta z piosenkami wykonanymi przez duety aktorsko-muzyczne; m.in. Reni Jusis i Lesław Żurek, Ewelina Flinta i Arkadiusz Jakubik, Justyna Steczkowska i Ewa Szykulska, Urszula Dudziak i Tomasz Kot.

Kalendarz „Gentlemani” związany jest z szerszą akcją charytatywną „stop bosym stopom”, która została zorganizowana już po raz czwarty, a jej celem jest zakup obuwia dla dzieci z najuboższych rodzin. Kalendarze corocznie znikają z półek w przeciągu tygodnia, dzięki temu organizatorzy mogą przekazać dzieciakom w całej Polsce kilkanaście tysięcy par butów. „Dżentelmeni” biorący udział w akcji to przede wszystkim znani i popularni ludzie, którzy zgodzili się „oddać swoje twarze”. Sukces tego przedsięwzięcia opiera się również na wyjątkowości zdjęć autorstwa Mateusza Nasternaka.

Na wystawie zaprezentowanych zostanie 25 czarnobiałych portretów. Wedle zamysłu autora: „Czerń i biel to podstawa fotografii, szczególnie w takich dużych formatach.(…) Dla mnie jest to forma wyrazu, od której zacząłem i bardzo ją lubię. Nie myślałem o tym, aby robić jakieś bardzo artystyczne zdjęcia. Myślę obrazami i to była pierwsza rzecz, jaka przyszła mi do głowy – czerń, biel, ramki, przestrzeń i kontrastowość.” – powiedział w wywiadzie podczas wernisażu wystawy w Sopocie Mateusz Nasternak. Zapraszamy na tę szczególną wystawę artystycznych portretów znanych i lubianych artystów, która jest częścią tak ciekawej akcji.

Wystawa w Galerii TCK czynna jest od od 8 do 30 września br., od poniedziałku do soboty, w godzinach 10.00 -18.00. Wstęp 2 zł i 1 zł (ulgowy).
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947