To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Centrum Kultury w Żabnie zaprasza   -   22/10/2004
Zarówno najbliższy jak i kolejny weekend obfitują w Żabnie w ciekawe imprezy kulturalne. Jutro wieczorem w żabieńskim Centrum Kultury wystąpi zespół „Funny Fingers”, w niedzielę odbędą się tu kolejne „KULTURAłki dla dzieci”. Ostatni dzień października poświęcony zostanie na imprezy zaduszkowe - otwarta zostanie "Wystawa Zaduszkowa", wspominająca zmarłe żabieńskie postaci, tuż po wernisażu natomiast odbedą się tradycyjne "Zaduszki Dżemowe – Wojtka Klicha”.

Ogloszenie

W ramach cyklu „Żabnieńskie spotkania z muzyką folkową” już jutro o godz. 19. 00 gościł i koncertował będzie w Centrum Kultury „Funny Fingers” – łódzki zespół prezentujący muzykę opartą na motywach flamenco, jazzu, a także muzyki kubańskiej i arabskiej.

W niedzielę 24 października 2004 r. o godz. 14. 00 rozpoczną się się „KULTURAłki dla dzieci”. W programie: gry, zabawy, quizy, konkursy z nagrodami oraz film dla dzieci.

W niedzielę 31 października 2004 r. o godz. 18. 30 otwarta zostanie „Wystawa Zaduszkowa” poświęcona zmarłym, którzy zapisali się w historii miasta i gminy Żabno. Tuż po wernisażu, o godz. 19. 00, odbędą się „Zaduszki Dżemowe – Wojtka Klicha”, w ramach których zagrane zostaną utwory zmarłych już artystów wielkiej sceny muzycznej w wersji akustycznej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 10:02:45
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html