Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: intarnet.pl
  
   M. Wojtkiewicz wyróżniony za ochronę życia    -   20/9/2011
Certyfikat Przyjaznego Życiu i Rodzinie
Podczas ostatniego w tej kadencji posiedzenia Sejmu Michał Wojtkiewicz odebrał Certyfikat Przyjaznego Życiu i Rodzinie. Tarnowskiemu parlamentarzyście PiS przyznał go Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”.

Ogloszenie

Michał Wojtkiewicz jako poseł zawsze głosował za ochroną życia nienarodzonych dzieci – czytamy w nadesłanej informacji. Podpisał też zobowiązanie, że w przyszłej kadencji parlamentu – jeśli zostanie wybrany – również podejmie zdecydowane działania na rzecz objęcia pełną ochroną życia ludzkiego oraz będzie działał na rzecz wzmocnienia wartości rodziny, opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny w wymiarze kulturowym, społecznym i materialnym.
-Ten certyfikat traktuję jako szczególnie ważny, bo przyznano mi go za upominanie się o prawo do życia zabijanych dzieci, które same w żaden sposób bronić się nie mogą – mówi M. Wojtkiewicz. –Wielka szkoda, że sejmowa większość zlekceważyła głosy ponad 600 tysięcy obywateli, którzy popisali się pod projektem zakazującym aborcji w Polsce i nie został dopuszczony pod obrady w komisjach sejmowych. Szkoda też, że poglądy tych ludzi zlekceważyła zdecydowana większość posłów Platformy Obywatelskiej, w tym parlamentarzyści PO z tarnowskiego okręgu wyborczego, gdzie zebrano mnóstwo podpisów za prawem do życia każdego dziecka.

Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” chce pomóc wyborcom w rozpoznawaniu kandydatów na posłów, którzy będą w przyszłym Sejmie walczyć o maksymalną ochronę ludzkiego życia i poprawę bytu rodzin w Polsce. Stąd wzięła się m.in. akcja przyznawania certyfikatów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(20-09-2011) jaro :
Ciekaw jestem czy choć raz pojawiał się manifestacji przeciw aborcji, i czy choć raz w swoim życiu wsparł finansowo tą inicjatywę. Każdy z nich tak mówi przed wyborami a po wyborach nagle zapominają że taka sprawa jest.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) NADZIEJA :
Mam nadzieje że ani Wojtkiewicz ani Rojek do Sejmu nie wejda, głosujcie kochani wyborcy na ludzi w drugiej dziesiatce, tylko wtedy jest szansa że cos się zmieni w umiłowanej Ojczyżnie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) anty-krus :
Głosowałbym na Pana, ale ponieważ jest Pan za pozostawieniem KRUSu to ja bardzo dziękuję, ale dopłacał do dziadostwa nie będę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) wyborca :
A ja głosuję za Panem i moja cała rodzina

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-09-2011) ronik :
Do anty-krus rolnicy też ludzie a nie bydło

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-09-2011) Marcel :
Kiepsko działają Ci nasi tarnowscy posłowie i senatorowie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-09-2011) ada :
a najgorsi są ci z PO

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl