To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Barwy jesieni" - wystawa i konkurs w MBP   -   26/10/2004
Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Kozaczkowej - Oddział dla Dzieci i Muzeum Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarn. zaprasza zainteresowanych do zwiedzania wystawy pt. "Barwy jesieni". Celem wystawy jest pokazanie najmłodszym czytelnikom jak piękna i bogata w dary może być jesień. Biblioteka proponuje konkurs dla najbardziej spostrzegawczych zwiedzających !

Ogloszenie

Na wystawie zebrano nie tylko różnorodne plony z pól, ogrodów i lasów, ale także wyeksponowane z Muzeum Powiśla Dąbrowskiego narzędzia rolnicze używane w dawnym gospodarstwie wiejskim. Miłym akcentem są przyniesione przez dzieci własnoręcznie wykonane figurki z kasztanów i żołędzi. Figurki te zostały zrobione przez dzieci z Ochronki im. Jana Pawła II oraz uczniów klasy IIa Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Tłem do wystawy jest ekspozycja zdjęć o tematyce jesiennej wykonanych przez Krzysztofa Orwata, Jacka Sąsiadka i Joanny Fido.

Dla spostrzegawczych - KONKURS!!!
Bliższe informacje pod nr. tel. 642-21-71 lub www.mbp-dt.prv.pl

Wystawę można zwiedzać do 20 listopada. Wszystkich zainteresowanych MBP serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00, w soboty od 10.00 - 14.00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, June 19, 2024 05:10:13
IP     : 100.28.2.72
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html