To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   50 ton zdrowia   -   26/10/2004
W Tarnowie trwa akcja CenterMedu, w czasie której można skorzystać z bezpłatnych badań, szczepień, zabiegów i porad lekarskich. Jej finałem będzie w czwartek rozdanie 5 ton zdrowia, czyli jabłek.

Ogloszenie

Akcja jest częścią większego przedsięwzięcia, które odbywa się równocześnie w Lublinie, Kielcach, Sandomierzu, Rzeszowie, Krośnie i Nowym Sączu.
W ramach tarnowskiego fragmentu akcji akcji CenterMed oferuje szczepienia przeciwko grypie w promocyjnej cenie 20 złotych. W przychodni na Placu Sobieskiego, do środy, można także zrobić bezpłatne badania spirometryczne, a w czwartek wymienić glukometr (liczba aparatów ograniczona). W przychodni przy ul. Słonecznej, do środy, wykonać można bezpłatne badania morfologiczne (liczba ograniczona).
Finał akcji zaplanowano na czwartek, kiedy to w ważnych miejscach Tarnowa ustawione zostaną "piramidy zdrowia". Na Placu Sobieskiego, w godz. 10.00-14.00 rozdawane będą jabłka z 5 - tonowej "piramidy".
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:10:13
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html