To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kampania wyborcza Jakuba Kwaśnego    -   04/10/2011
Stop brudnej polityce
Podpisanie przez liderów list wyborczych wszystkich ugrupowań swoistego „paktu dla regionu” zaproponował kandydat na posła Jakub Kwaśny. Podczas konferencji prasowej z udziałem innych kandydatów tego ugrupowania, która odbyła się 29 września lidera listy SLD wspierał niegdysiejszy szef MSWiA, Krzysztof Janik. J. Kwaśny wręczył dziennikarzom również swój wyborczy gadżet – płyn do mycia naczyń, opatrzony jego podobizną i napisem „Stop brudnej polityce”.

Posłuchaj wypowiedzi Krzysztofa Janika :

Ogloszenie
>

Podczas konferencji prasowej, Krzysztof Janik, zachęcając do głosowania na kandydatów SLD – ugrupowania, które jego zdaniem ma najlepszy program, pokusił się również o garść refleksji – także tych, które zabrzmiały cokolwiek jakby „w kontrze” to propozycji Jakuba Kwaśnego podpisania „paktu dla regionu” przez kandydatów na parlamentarzystów ze wszystkich ugrupowań. K. Janik zauważył, że parlamentarzysta w Polsce jest wciąż raczej traktowany jako „poseł naszych spraw”, który nie zajmuje się Rzeczpospolitą, tylko „drogą do naszej wsi”, a szeregu ustaw „nawet nie czyta”, lub ich „nie rozumie”.
Były minister przyznał też, iż reforma administracyjna kraju była niezbyt trafiona – powiaty w obecnym kształcie, obecnej wielkości, nie są w stanie udźwignąć szeregu zadań, zwłaszcza tych związanych np. z utrzymaniem szpitali.
Nie zabrakło także refleksji natury ogólniejszej: -wyraźny wzrost nastrojów nacjonalistycznych w Polsce, to taka formuła zastępcza tej konfrontacji pomiędzy wykluczonymi, a lepiej sytuowaną częścią społeczeństwa. To jest wyzwanie dla lewicy, wyzwaniem jest edukacja, ciągle jesteśmy u progu rewolucji edukacyjnej - mówił Krzysztof Janik.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 14:51:36
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html