Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kampania wyborcza Jakuba Kwaśnego    -   04/10/2011
Stop brudnej polityce
Podpisanie przez liderów list wyborczych wszystkich ugrupowań swoistego „paktu dla regionu” zaproponował kandydat na posła Jakub Kwaśny. Podczas konferencji prasowej z udziałem innych kandydatów tego ugrupowania, która odbyła się 29 września lidera listy SLD wspierał niegdysiejszy szef MSWiA, Krzysztof Janik. J. Kwaśny wręczył dziennikarzom również swój wyborczy gadżet – płyn do mycia naczyń, opatrzony jego podobizną i napisem „Stop brudnej polityce”.

Posłuchaj wypowiedzi Krzysztofa Janika :

Ogloszenie
>

Podczas konferencji prasowej, Krzysztof Janik, zachęcając do głosowania na kandydatów SLD – ugrupowania, które jego zdaniem ma najlepszy program, pokusił się również o garść refleksji – także tych, które zabrzmiały cokolwiek jakby „w kontrze” to propozycji Jakuba Kwaśnego podpisania „paktu dla regionu” przez kandydatów na parlamentarzystów ze wszystkich ugrupowań. K. Janik zauważył, że parlamentarzysta w Polsce jest wciąż raczej traktowany jako „poseł naszych spraw”, który nie zajmuje się Rzeczpospolitą, tylko „drogą do naszej wsi”, a szeregu ustaw „nawet nie czyta”, lub ich „nie rozumie”.
Były minister przyznał też, iż reforma administracyjna kraju była niezbyt trafiona – powiaty w obecnym kształcie, obecnej wielkości, nie są w stanie udźwignąć szeregu zadań, zwłaszcza tych związanych np. z utrzymaniem szpitali.
Nie zabrakło także refleksji natury ogólniejszej: -wyraźny wzrost nastrojów nacjonalistycznych w Polsce, to taka formuła zastępcza tej konfrontacji pomiędzy wykluczonymi, a lepiej sytuowaną częścią społeczeństwa. To jest wyzwanie dla lewicy, wyzwaniem jest edukacja, ciągle jesteśmy u progu rewolucji edukacyjnej - mówił Krzysztof Janik.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(04-10-2011) kita :
Jeżeli wyzwaniem jest edukacja to może ktoś sprawdzi jak potraktowano szkołę SP 19. To tylko przedwyborcza paplanina. Nikogo nie obchodzi dobro ludzi jak się dostaną do władzy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-10-2011) piąta :
Jaka edukacja? W szkole podstawowej numer 9 ciągle odwoływane są lekcje, to z informatyki, to z angielskiego. Podejrzewam, że dyrektorka nie potrafi nad tym zapanować.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-10-2011) u siebie :
może posprzątajcie u siebie- zabierzcie emerytury głównym działaczom partyjnym , za to że byli w partii dostawali dodatki - dzisiaj to procentuje a nasi rodzice za marną rentę teraz żyją . 2 , posprzątajcie u siebie - ubierzcie z powrotem kandydatkę na posła która robi tzw striptiz , posprzątajcie u siebie - itd . - gdzie sa pieniądze ze składek w latach które były rządzone przez was, gdzie reformy szkół i innych - co chcecie naprawiać ? mieliście szansę przez kilkadziesiąt lat

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-10-2011) zxc :
czas na wybory,czas na zmiany - a może odpuścimy numery 1 i 2 na listach, a głosujemy na kolejne

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-10-2011) ja :
tylko nie SLD

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-10-2011) Ruda Grażka :
Byłam skłonna głosować na Kubę Kwaśnego, ale niestety jak czerwony Miller znowu podpiął się do SLD zmieniłam zdanie, starego betona popierać nie będę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-10-2011) do powyżej :
A kogo to obchodzi? Nie chcesz to nie popieraj.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl