To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: Radio MAKS
  
   Wójcicka mistrzynią Polski   -   26/10/2004
W Warszawie rozegrano mistrzostwa Polski w judo. Świetnie walczyła Barbara Wójcicka. Tarnowianka zdobyła tytuł mistrzyni kraju w kategorii 78 kg. Zawodniczka Błękitnych najpierw wygrała z Katarzyną Gruźlewską z AZS AWF Gdańsk. W walce o finał nie dała szans być Katarzynie Białkowskiej ze Skierniewic.

Ogloszenie

W finale nie dała szans odwiecznej rywalce Agnieszce Czepukojć. To już trzeci tytuł mistrzowski Tarnowianki. Kolega klubowy Wójcickiej, junior Robert Wardzała za rywala w pierwszej walce miał Sławomira Tomczaka z AZS AWF Gdańsk. Po dobrym pojedynku przegrał. Miał jeszcze walki repesażowe ale po jednym wygranym i jednym przegranym pojedynku pożegnał się z imprezą. Zajął w sumie niezłe siódme miejsce.
Drugi z tarnowian, zawodnik Pałacu Młodzieży Przemysław Kubicz zmierzył się z reprezentantem Gwardii Łódź, Jarosławem Ciemieniewskim. Niestety przegrał a jego rywal wywalczył brązowy medal.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 03:12:29
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html