To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   "Skrzydlate spotkania" jak wino ...   -   27/10/2004
W niedzielę w Teatrze Solskiego już po raz dziewiętnasty odbyło się integracyjne spotkanie artystyczne "Na skrzydłach po drabinie". Przepełnione teatralne foyer, gorące brawa, kwiaty – były najlepszym dowodem, jak bardzo skrzydlate spotkania wrosły w Tarnów i jak wysoko, a w pełni zasłużenie, cenią je bywalcy tych nietypowych salonowych spotkań. A wrażeń artystycznych było co niemiara.

Ogloszenie
>

Bo to i poezja Danuty Rybczyńskiej, pozbawiona ckliwego sentymentalizmu , pomieszana z osobistym temperamentem, a zdominowana przez artystyczną intuicję tworzącą dość wyraźną osobowość artystyczną poetki.
Zaś rzeżby Pawła Rybczyńskiego, zamknięte w niewielkich, ale jakże pięknych bryłach drewna i brązu, oddające wrażliwość połączoną z pewnym zagubieniem w świecie – dopełniały estetykę spotkania.
Serce rosło, gdy słuchało się wspaniale grającą młodzież. Nie miejsce, by analizować dobre frazowanie, ciekawą jeszcze niezbyt dojrzałą narrację i bogactwo barw dźwiękowych Kasi Wrony, Malwiny Kołodziejczyk, Klaudyny Kukli. Ich wrażliwość muzyczna dobrze rokuje na przyszłość.
Nie sposób nie wspomnieć o Krzysztofie Kołodziejczyku, swobodnie balansującego między soulem, word music a jazzem.
I poetyka słów, czytanych, to dopowiadanych przez Bogusławę Podstolską- Kras i Ryszarda Żądło…

Odnieść można wrażenie, że tak, jak wino, im starszy rocznik , tym lepsze, tak skrzydlate spotkania są coraz piękniejsze, bezpretensjonalne …i dlatego poruszające.(k_d)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 09:21:38
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html