To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dzień Ratownictwa Medycznego    -   13/10/2011
Wieści z Powiatu Tarnowskiego
Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego 12 października spotkali się pracownicy Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Etatowy członek Zarządu Powiatu Paweł Augustyn podziękował za ofiarną pracę i zaangażowanie. Przedstawił również plany pogotowia na najbliższy okres.

Ogloszenie

Podczas spotkania wiele mówiono o ważnej społecznej roli, jaką dla mieszkańców powiatu tarnowskiego odgrywa medycyna ratunkowa i profesjonalne służy medyczne. Na spotkanie przyjechali przedstawiciele filii wyjazdowych tarnowskiego pogotowia znajdujących się w różnych miejscach powiatu.
Paweł Augustyn w imieniu Zarządy Powiatu Tarnowskiego wręczył okolicznościowy list gratulacyjny, w którym czytamy: „Dzień Ratownictwa Medycznego jest okazją do złożenia podziękowań za podejmowanie odpowiedzialnych działań na rzecz ratowania zdrowia i życia człowieka. Praca, którą codziennie wykonujecie jest wyjątkowa.
Życzę, aby Wasza wiedza i umiejętności były doceniane, jednak nie musiały być zbyt często wykorzystywane. Udzielacie pomocy w nagłych stanach zagrożenia, pracując w trudnych i wymagających warunkach. Wasza praca wymaga zawodowego profesjonalizmu, dyspozycyjności oraz umiejętności panowania nad emocjami i stresem. Dzięki tym cechom niesiecie nieocenioną pomoc ludziom w dramatycznych dla nich okolicznościach. Życzę wszelkiej pomyślności, zadowolenia z podejmowanych decyzji a przede wszystkim zdrowia, szczęścia i wszystkiego co najlepsze”.


W Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie pracuje 120 osób, ratownikami medycznymi 72 są osoby. W ostatnim czasie w pogotowiu dokonano nowych inwestycji: zmodernizowano budynek, który ma nową elewację - koszt to 100 tys. zł, stacja ma również dwie nowe karetki za 500 tys. Teraz modernizowane będzie wnętrze budynku, aby pracownicy mieli większy komfort.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 9, 2023 12:05:31
IP     : 44.212.94.18
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html