Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   "5 Ton Zdrowia" rozdane   -   28/10/2004
Dziś na placu Sobieskiego zakończyła się trwająca od kilku dni akcja Przychodni CenterMed "5 Ton Zdrowia". Do wczoraj można się było w kilku placówkach należących do Przychodni bezpłatnie przebadać lub zaszczepić po promocyjnej cenie. A dziś od godziny 10.00 rozdano przechodniom i pacjentom w sumie 5 ton jabłek. Można też było wymienić stary glukometr na nowy.

Ogloszenie
>

Dlaczego jabłka ?
- Bo to symbol zdrowia - odpowiada Paweł Piszczek, specjalista PR w CenterMedzie. Jabłka, posiadające odpowiedni certyfikat kupiliśmy w jednym z sandomierskich gospodarstw, są bardzo smaczne i oczywiście bardzo zdrowe - dodaje.

Skrzynki z jabłkami ustawione na Placu Sobieskiego znikały bardzo szybko. Jabłko otrzymywała również każda z osób, która przyszła do przychodni CenterMedu przy ulicach Pułaskiego i Słonecznej, rozdawały je wolontariuszki, uczennice Zespołu Szkół Medycznych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(28-10-2004) a :
hejka juz nie 50 ehhehe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2004) :D :
Kamyk zjadł pozostale 45 :D

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-10-2004) ja :P :
a ja nie dostałam!! nie kazdemu dawali!! :(

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2004) Sobotman :1790826 Sobotman@wp.pl 
yyy tak 5 ton... no rozumisz :D a ja nie bralem bo przehcodzac obok stwierdzilem ze to jakas akcja dla biednych :D aleee i tak malo cos tego :P

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2004) JKS :
Jabłka z sandomierza haaaaaaaa posiadające odpowiedni certyfikat,śmiechu warte w tych jabłkach jest tyle siary i wapna że wystarczyło by na wybudowanie nie jednego domu a certyfikat robi się w Rzeszowie za 300 pare złotych i nie pytają skąd masz owoce możesz kupić w zakopcu i przebadać a później szczycić się certyfikatem na rzekomo swoje jabłka. To jest LIPA.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947