To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
  
   "5 Ton Zdrowia" rozdane   -   28/10/2004
Dziś na placu Sobieskiego zakończyła się trwająca od kilku dni akcja Przychodni CenterMed "5 Ton Zdrowia". Do wczoraj można się było w kilku placówkach należących do Przychodni bezpłatnie przebadać lub zaszczepić po promocyjnej cenie. A dziś od godziny 10.00 rozdano przechodniom i pacjentom w sumie 5 ton jabłek. Można też było wymienić stary glukometr na nowy.

Ogloszenie

Dlaczego jabłka ?
- Bo to symbol zdrowia - odpowiada Paweł Piszczek, specjalista PR w CenterMedzie. Jabłka, posiadające odpowiedni certyfikat kupiliśmy w jednym z sandomierskich gospodarstw, są bardzo smaczne i oczywiście bardzo zdrowe - dodaje.

Skrzynki z jabłkami ustawione na Placu Sobieskiego znikały bardzo szybko. Jabłko otrzymywała również każda z osób, która przyszła do przychodni CenterMedu przy ulicach Pułaskiego i Słonecznej, rozdawały je wolontariuszki, uczennice Zespołu Szkół Medycznych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, June 25, 2024 01:11:34
IP     : 44.192.48.196
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html