To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wysoka pozycja „Szczeklika” i „Łukasza”    -   20/10/2011
Ogólnopolski ranking szpitali 2011
17 października ogłoszone zostały wyniki rankingu „Bezpieczny Szpital”, organizowanego przez dziennik Rzeczpospolitą oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. W tym roku ocenie poddało się 234 na 800 szpitali w kraju. Jak informuje tarnowski magistrat, oba tarnowskie szpitale znalazły się po raz kolejny w tzw. „Złotej setce” polskich szpitali – Specjalistyczny Szpital im. E.Szczeklika uplasował się na 16. a Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza na 22. pozycji wśród zabiegowych wielospecjalistycznych i onkologicznych szpitali publicznych w kraju. W Małopolsce, wśród szpitali publicznych i niepublicznych, „Szczeklik” jest na 2. a „Łukasz” na 3. miejscu; wyprzedził je tylko Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera w Krakowie. Do tak dobrej pozycji „starego” szpitala (awans z 35 na 16 miejsce) w dużym stopniu przyczyniło się wdrożenie i zdobycie akredytacji medycznej – czytamy w nadesłanej informacji.

Ogloszenie

W rankingu oceniane jest wiele aspektów działalności placówek – począwszy od zarządzania placówką poprzez poziom infrastruktury technicznej, kondycji finansowej a przede wszystkim ocenie podlega poziom leczenia, jakość opieki, kwalifikacje kadry medycznej, dostęp do diagnostyki, polityka lekowa.

Dla mieszkańców Tarnowa wysoka pozycja szpitali w ogólnopolskim rankingu oznacza, że gwarantują one wysoką jakość usług medycznych oraz bezpieczeństwo procesu leczenia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:26:17
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html