Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianka w „Mam Talent” (film)   -   21/10/2011
Zagłosujmy na Natalię Baj
Tarnowianka, Natalia Baj znalazła się w półfinale popularnego programu „Mam Talent”. W eliminacjach do programu wzięło udział kilka tysięcy uczestników, były prowadzone w pięciu miastach, wyłoniono spośród nich 40 osób, które przeszły do dalszego etapu.

Ogloszenie
>

Dla Natalii śpiew jest pasją, od zawsze interesuje się muzyką. -Na etapie eliminacji wszystko zależało do jurorów. Teraz to będzie zależało od widzów – mówi. Od października studiuje filologię polską w Krakowie, ale myśli też o zdawaniu na Akademię Muzyczną. Półfinał Natalii odbędzie się na żywo, 12 listopada, na antenie TVN. Mieszkańców zachęcamy do śledzenia przebiegu programu i wspierania naszej tarnowskiej uczestniczki.
Półfinalistów zobaczymy podzielonych na grupy w kolejnych pięciu programach na żywo w studio telewizyjnym. W każdym półfinale przewidziano osiem występów. Na tym etapie uczestnicy będą oceniani przez jurorów i widzów, którzy za pomocą sms-ów zagłosują na swoich faworytów. 
Uczestnicy przygotowując się do występu w półfinale będą mogli korzystać z pomocy trenerów np. choreografów, nauczycieli śpiewu, doświadczonych cyrkowców. Będą mieli do dyspozycji fryzjerów, charakteryzatorów, stylistów.
Z każdego odcinka półfinałowego do finału przejdą dwa występy. Ten, który otrzyma największą liczbę sms-ów i drugi wybrany przez jurorów (jurorzy wybierają między występami, który uzyskały II i III miejsce w głosowaniu publiczności). W finale widzowie będą mogli głosować na 10 występów. To oni – poprzez swoje głosy – wybiorą osobę, która otrzyma główną nagrodę programu – trzysta tysięcy złotych.

Profil uczestniczki na stronie „Mam Talent”: http://mamtalent.tvn.pl/uczestnicy/sezon-4,325,1,lastName/natalia-baj,142.html

Zobaczcie jak kilka tygodni temu podczas pikniku rodzinnego w jej rodzinnej parafii w Tarnowie - Krzyżu, Natalia wykonała (wbrew przeciwnościom technicznym !) piosenkę, która zapewniła jej awans do półfinału "Mam Talent" [nagranie amatorskie 3 minuty 40 sekund]:

Pobierz wtyczkę Flash Player

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 7)Dodaj komentarz
(22-10-2011) fanka :
będziemy słać oj będziemy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2011) radny jerzy hebda :
pomimo, że portal nie panuje nad wpisami : dajcie głos na Natalię, najlepszy soulowy głos w regionie; ta dziewczyna ma wielki potencjał , DAJĘ GWARANCJĘ:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-10-2011) Ewa :
Kto to jest radny jerzy hebda? W której radzie zasiada? W sołeckiej czy parafialnej? Czy też może powstała jakaś rada d/s muzyki soulowej w której zasiadają wybitni znawcy?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2011) cc :
pieprzycie - J.Hebda w tej publikacji chyba nie jest najważniejszy Ewuniu ? Jeśli masz osobisty - emocjonalny do p. Jerzego - to Dama powinna to inaczej rozgrywać - chyba , że Damą się nie jest. Wracając do Natalii Baj - nie sądzę aby za kryteria głosowania brać pochodzenie. Mam talent - idea , która nie ma granic administracyjno - geograficznych. Pozdrawiam Cię Ewuniu :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2011) cc :
Ewuniu ma miła , czuję że podszewka jednak inną jest , niż okazana przez Ciebie kwiatuszku :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-10-2011) Ewa :
Nie łapię Twojej insynuacji "cc". Możesz jaśniej?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-11-2011) eeee :
no i się nie udało. Chylińska ma w Tarnowie przechlapane

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl