To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dodatkowe świadczenia pielęgnacyjne jeszcze przez tydzień    -   24/10/2011
Uwaga, ważna informacja!
Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa przypomina, iż w dniu 7 października br. zaczęło obowiązywać rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 października 2011 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne, uchwalonego przez Rząd RP w dniu 27 września br. Wsparcie to polega na przyznaniu dodatkowej kwoty po 100 zł w miesiącach: listopadzie i grudniu po spełnieniu określonych warunków...

Ogloszenie
>

Wsparcie to polega na przyznaniu dodatkowej kwoty po 100 zł w miesiącach: listopadzie i grudniu 2011 r., po warunkiem:
1) posiadania aktualnego prawa do świadczenia pielęgnacyjnego, tzn. otrzymywania tego świadczenia w tych miesiącach,
2) złożenia w nieprzekraczalnym terminie do 31 października 2011 r. pisemnego wniosku w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowa 4 w sali nr 1 na parterze, na stanowisku świadczeń rodzinnych.

Osoby, którym świadczenie pielęgnacyjne na miesiąc listopad lub grudzień 2011 r. będzie przyznane dopiero po 31 października 2011 r., tzn. aktualnie nie otrzymują takiego świadczenia, powinny złożyć wniosek o przyznanie w/w pomocy w terminie do 7 dni od dnia, w którym ich decyzja o przyznaniu prawa do świadczenia pielęgnacyjnego stanie się ostateczna, tj. po upływie 14 dni od otrzymania takiej decyzji.
Wnioski złożone po upływie ww. terminów zgodnie z obowiązującym przepisem nie mogą być załatwione.
Formularz wniosku do wypełnienia i złożenia można otrzymać w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowa 4, w sali nr 1 na parterze albo pobrać ze strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Tarnowa: www.tarnow.pl > BIP > jak załatwić sprawę w urzędzie > wg kompetencji > Biuro Świadczeń i Spraw Obywatelskich > pomoc finansowa w ramach rządowego programu wspierania osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Świadczeń i Spraw Obywatelskich w Centrum Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4; tel. 14 68 82 721; 14 68 82 722; 14 68 82 724; 14 68 82 713.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Sat, December 4, 2021 01:49:33
IP     : 3.81.89.248
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html