To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
OGŁOSZENIA i REKLAMY (arch.)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rusza V FILMOSTRADA   -   29/10/2004
Dziś w kinie MILLENNIUM startuje V Objazd festiwalu FILMOSTRADA. Podczas najbliższego tygodnia na ekranie mościckiego kina będzie można - na 14 seansach - zobaczyć 7 "nie ogranych" festiwalowych propozycji - filmów z najwyższej półki artystycznej, często wybitnych. Zgodnie z obietnicą rozstrzygnęliśmy dzisiaj konkurs dla siódemki inTARnautów, w których nagrodami są podwójne zaproszenia na wybrane seanse festiwalu. Otrzymują je: Jadwiga Bigos, Edyta Skórka, Anna Barczyk, Sławomir Kaczówka, Katarzyna Szatko, Konrad Dudek i Iwona Rój. Gratulujemy!

Ogloszenie

O terminach seansów i sposobie odebrania zaproszeń informujemy wszystkich zwycięzców w korespondencji zwrotnej, pocztą elektroniczną. Zaglądnijcie do swoich skrzynek !

W tym roku widzowie FILMOSTRADY obejrzą :
- ostatni film Andrieja Konczałowskiego "Dom wariatów", o którym amerykańska prasa pisała, że jest "wstrząsający jak Ziemia niczyja"
- filozoficzną opowieść o ludzkim życiu "Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna" - film, który stał się rewelacją festiwalu w Locarno i San Sebastian
- nagrodzony nagrodą Bafta 2003 w kategorii: Najlepszy dokument - Bodysong, do którego muzykę skomponował Johnny Greenwood z Radiohead
- debiut reżyserski Jacka Filipiaka - "Zerwany", którego pokaz na ostatnim FPFF w Gdyni zakończyła burzliwa owacja
- najnowszy film Lukasa Moodyssona - "Lilia 4-Ewer" - twórcy bardzo dobrze przyjętych w Polsce filmów "Fucking Amal" i "Tylko razem"
. Wydarzeniem Filmostrady będzie na pewno film Carandiru Hectora Babenco-opowieść o największym więzieniu na świecie, gdzie w 1992 roku miała miejsce masakra, w czasie której zginęło 111 więźniów oraz nagrodzony na ostatnim MFF w Wenecji film z Omarem Sharifem - "Pan Ibrahim i kwiaty Koranu".

Więcej szczegółów, w tym repertuar FILMOSTRADY i innych projekcji w kinie MILLENNIUM znajdziecie na stronie millennium.intarnet.pl. Zapraszamy.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Tue, May 21, 2024 11:25:46
IP     : 3.215.16.238
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html