Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Rozstrzygnięto plebiscyt 25-lecia TEMI   -   29/10/2004
Właśnie w tych dniach mija dokładnie 25 lat od ukazania się w kioskach naszego regionu pierwszego numeru tygodnika TEMI. W trakcie ćwierćwiecza od ukazania się pierwszego numeru gazety (z pamiętną podobizną 650-tysięcznego obywatela ówczesnego województwa tarnowskiego na pierwszej stronie) przez łamy tygodnika przewinęło się setki tysięcy nazwisk różnych ludzi, być może nawet miliony. Osoby najbardziej zasłużone dla Tarnowa i regionu tarnowskiego wyławiali z tego morza nazwisk czytelnicy tygodnika od wielu miesięcy. Właśnie poznaliśmy wyniki plebiscytu.

Ogloszenie
>

Głosy nadesłane przez ponad dwa tysiące czytelników gazety dotyczyły w sumie grupy kilkuset kandydatów do tytułu "ludzi 25-lecia". Redakcja ustaliła wcześniej 7 kategorii "tematycznych" i w tych też kategoriach wyłoniona została czołówka najczęściej występujących w zgłoszeniach nazwisk.
W poszczególnych kategoriach zwyciężyli ostatecznie :
Ryszard Smożewski - w kategorii "Ludzie Kultury",
Władysław Węgiel - "Przedsiębiorcy",
Marian Zalewski - "Politycy lokalni",
Paweł Sroka - "Dziennikarze",
Andrzej Fenrych - "Nauczyciele",
Yola Czaderska-Hayek - "Emigranci",
Marian Wardzała - "Sportowcy".
Za najważniejsze wydarzenie pozytywne czytelnicy tygodnika uznali w ciągu minionego ćwierćwiecza - wizytę Jana Pawła II w Tarnowie (1987). Za wydarzenie negatywne 25-lecia - likwidację województwa tarnowskiego (1998).

Oficjalne ogłoszenie wyników Plebiscytu wraz z wręczeniem okolicznościowych adresów laureatom (nagrodzone zostaną, poza zwycięzcami, jeszcze po dwie kolejne osoby w poszczególnych kategoriach) przewidziano na 5 listopada. 10 listopada poznamy natomiast listę nagrodzonych czytelników TEMI.

Szczegóły dotyczące wyników Plebiscytu 25-lecia TEMI poznasz : przechodząc tutaj.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(29-10-2004) Tarnowanin :polkop.net@wp.pocta .pl 
Jesteście gazetą BIENIA spredawczwki jesteście Nie macie Logiki Jak brukowiec.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-10-2004) Sały czytelnik TEMI :
Jestem zaskoczony tymi wynikami plebiscytu waszej gazety.Sądziłem ze w kategorii nauczyciele zostanie wyróżniony Świetej Pamieci pan Stanisław Wróbel.Ten człowiek dla miasta zrobił naprawdę dużo.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-11-2004) op :
TEMI nie ma ambicji. Zamiast opisywać i wpływać na rzeczywistość np. pisać o naszej gospodarce, co dzieje się z pieniędzmi, co władze robią dla miasta, jak traktują nas w województwie itp. to piszą o pszczólkach, o dużym grzybku, o Jasiu, który ładnie śpiewa itp. - żenada - więcej można wyczytać w dodatku do krakowskiej (ale tam zawsze lobbują za Krakowem). Szkoda pieniędzy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947