Już wkrótce portal w nowej formule
  Reklama i mecenat  
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   INTERPOL popiera Centrum Bezpiecznych Technologii w Tarnowie    -   02/11/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Poszerza się grono instytucji popierających i deklarujących współpracę dla powstającego w Tarnowie Centrum Bezpiecznych Technologii – poinformował magistrat. Oficjalne stanowisko w tej sprawie zajęła właśnie międzynarodowa organizacja policji INTERPOL.

Ogloszenie

W piśmie czytamy m.in., że ”Interpol jest w trakcie tworzenia Jednostki do zapobiegania atakom terrorystycznym z użyciem broni chemicznej i ładunków wybuchowych. Jej uruchomienie w 2012 roku będzie stanowić doskonałą okazję do współpracy z tarnowskim Centrum. Zagadnienia, jakimi będzie zajmować się Centrum (przeciwdziałanie niewłaściwemu użyciu substancji chemicznych, promocja gotowości do przeciwdziałania niewłaściwemu użyciu substancji chemicznych, zwiększenie bezpieczeństwa w fabrykach chemicznych i transporcie niebezpiecznych substancji) doskonale współgrają z działaniami Interpolu”.
Przypomnijmy, w Tarnowie w ubiegłym tygodniu odbyła się międzynarodowa konferencja dotycząca bezpieczeństwa chemicznego na świecie – Conference on chemical safety and security. W mieście gościli przedstawiciele różnych państw i kontynentów, przede wszystkim przedstawiciele rządów Stanów Zjednoczonych oraz Afryki. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli także przedsiębiorcy, szefowie instytucji i służb omawiane były szczegóły koncepcyjne mającego powstać ośrodka naukowo – szkoleniowego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012 Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl, tel. kom. 662 930 947