To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   INTERPOL popiera Centrum Bezpiecznych Technologii w Tarnowie    -   02/11/2011
Wieści z tarnowskiego magistratu
Poszerza się grono instytucji popierających i deklarujących współpracę dla powstającego w Tarnowie Centrum Bezpiecznych Technologii – poinformował magistrat. Oficjalne stanowisko w tej sprawie zajęła właśnie międzynarodowa organizacja policji INTERPOL.

Ogloszenie
>

W piśmie czytamy m.in., że ”Interpol jest w trakcie tworzenia Jednostki do zapobiegania atakom terrorystycznym z użyciem broni chemicznej i ładunków wybuchowych. Jej uruchomienie w 2012 roku będzie stanowić doskonałą okazję do współpracy z tarnowskim Centrum. Zagadnienia, jakimi będzie zajmować się Centrum (przeciwdziałanie niewłaściwemu użyciu substancji chemicznych, promocja gotowości do przeciwdziałania niewłaściwemu użyciu substancji chemicznych, zwiększenie bezpieczeństwa w fabrykach chemicznych i transporcie niebezpiecznych substancji) doskonale współgrają z działaniami Interpolu”.
Przypomnijmy, w Tarnowie w ubiegłym tygodniu odbyła się międzynarodowa konferencja dotycząca bezpieczeństwa chemicznego na świecie – Conference on chemical safety and security. W mieście gościli przedstawiciele różnych państw i kontynentów, przede wszystkim przedstawiciele rządów Stanów Zjednoczonych oraz Afryki. Podczas spotkania, w którym uczestniczyli także przedsiębiorcy, szefowie instytucji i służb omawiane były szczegóły koncepcyjne mającego powstać ośrodka naukowo – szkoleniowego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Mon, October 18, 2021 12:50:40
IP     : 3.234.211.61
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html